(1)

45 bodů do věrnostního systému

Nová generace jednoho z nejoblíbenějších tanků vůbec Subtank přichází hned s několika novinkami, ale zároveň si uchovává vše, co na něm tak zbožňujete.

Kanger Toptank se na první pohled od svého předchůdce příliš neliší, ale jsou to právě ty drobné nenápadné změny, které z Toptanku dělají nástupce hodného Subtanku. Jednou z těch méně viditelných, zato citelných změn, je vylepšená základna pro přívod vzduchu. Širší dírky a možnost si je přesně nastavit tak, jak vám to vyhovuje nejvíce, je neocenitelná výhoda oproti několika různě velikým dírkám.

Jednou z nejpodstatnějších změn Toptanku – ze které je navíc odvozen i jeho název – je horní systém plnění. Praktický způsob plnění, kdy svůj tank nemusíte odšroubovávat z baterie nebo MODu a posléze ještě otáčet a odšroubovávat základnu, je přímo ideální a díky němu tak Toptank naplníte velmi snadno a rychle. Stačí odšroubovat horní část tanku a naplnit ho kolem prostřední trubičky. Pokud byste ovšem chtěli, je možné tank plnit také klasicky spodem.

Nové jsou také žhavící hlavy. Původní OCC hlavy nahradily nové SSOCC. Jejich vylepšená konstrukce nabízí věrnější podání chuti, větší tvorbu páry a celkově ještě lepší požitek z vapování. K dostání jsou opět hned v několika variantách a na své si přijdou jak milovníci přímého potahování do plic, pro které je připravena nichrome spirálka s odporem 0,5Ω a niklová spirálka s odporem 0,15Ω, tak ti, kterým spíše vyhovuje klasický styl kouření. Pro ně si pak Kanger připravil odpory 1,2Ω a 1,5Ω.

Konstrukce z nerezové oceli a Pyrexového skla nabízí slušnou kapacitu 4ml pro váš e-liquid. Barevné verze tanku jsou navíc potaženy speciální keramickou vrstvou, která na něm tvoří krásný povrch a obzvláště pak náustek je velice příjemný do úst. Nespornou výhodou je také možnost tank kdykoliv rozebrat a vyčistit. Také skleněné tělo lze jednoduše vyjmout a v případě poškození vyměnit za nové. Není tak třeba kupovat celý tank.

Obsah balení:
1x Kanger Toptank Mini
1x náhradní SSOCC žhavící hlava 0,15Ω
1x náhradní SSOCC žhavící hlava 0,5Ω
1x Mini RBA Plus hlava
1x organická vata
1x šroubovák
1x předmotaná spirálka
4x náhradní šroubky

Parametry:
Délka: 45mm
Průměr: 22mm
Kapacita: 4ml
Závit: 510 Více >>
Výrobce: Kangertech

900 Kč s DPH

Skladem

Objednávka do 17:00 hodin, odeslána ještě ten den!

Upřesněte výběr produktu

Popis

Nová generace jednoho z nejoblíbenějších tanků vůbec Subtank přichází hned s několika novinkami, ale zároveň si uchovává vše, co na něm tak zbožňujete.

Vylepšená základna

Vylepšená základna s lepším přísunem vzduchu a osazením žhavících hlav pro optimální teplotu páry.

SSOCC Hlavy

Tyto žhavící hlavy nabízejí ještě lepší chuť než jejich OCC předchůdci které znáte ze Subtanků.

Horní systém plnění

Horní systém plnění pro lehké doplňování liquidu bez nutnosti rozebírání.

Jiří Pastorek 21. 02. 2018, 09:09

možnosti, jak MTL tak subohm, slušný RBA, nenáročný

cena

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)