Po letech mého působení na trhu s elektronickými cigaretami vím, že většina závad lze opravit doma.

Nejčastější závady které zvládnete opravit doma.

1, Po nasazení clearomizeru nefunguje na baterce? 

Snažte se trošku pohnout nebo vysunout centrpin na clearomizéru či baterce. Je to ten malý dosedový plíšek který je pohyblivý. Většinou docházi k tomu, že se nedotýkají kontakty a kde nedochází průchod proudu z baterie do clearomizeru, tudiž nelze rozžhavit spirálku.

2, Atomizér short. Pokud na Vašem gripu vidíte tyhle dvě slova, jedná se o závadu, kdy je žhavící hlava ve zkratu. Jednoduše stačí hlavu očistit nebo vyměnit. Tato závada se děje poměrně často.

3, Po namotání spirál v DIY atomizerech nežhaví. Toto je opět závada častého rázu. Spirála se dotýká těla tudiž dochází ke zkratu. Stačí spirálu protnout šroubováčkem a pohnout s ní a odthnout od těla atomizéru.

Opravy jsou možné u většině zařízení. Pokud jde o clearomizéry tam není co řešit, v případě zkratu se na 99% jedná o vadnou hlavu.

Elektronické cigarety Frýdek-Místek

Servaný závit nebo prasklé sklo se mění za nový kus. Tam nelze uskutečnit opravu.

Pokud se jedná o spálené čipy, či utržená kabeláž v baterií či gripu. Snažím se zákazníkům nabídnout aspoň možnost se pokusit o opravu. Jelikož už mám za ty roky nastřádané díly z různě poničených cigaret na skladě.

Elektronické cigarety Frýdek-Místek

Servis je naší výhodou a možností Vám opravit právě Vaše zařízení. Doporučuji proto, když se stane závada či se poničí Vaše zařízení stavit se na prodejnu, či zaslat na adresu prodejny Váš produkt a my se pokusíme udělat maximum pro opravu.

Né vždy to je možné ale pokus nic nestojí, pokud zařízení přijdete osobně předat na prodejnu. Pokud jste z daleka, je možnost zavolat telefonicky a probrat závadu se s technikem na čísle +420 731 117 123. Diagnostikovat závadu jsme někdy schopni i po telefonu. Proto se neváhejte na nás obrátit. Jsme tady pro Vás.

Vhodné nářadí pro různé druhy oprav.

Elektronické cigarety Frýdek-Místek

Nezbytný nástroj pro opravy!

Ideální pinzeta na opravy zařízení