DL
39 bodů do věrnostního systému

Náhradní produkt

Najít pořádné RTA na jednu spirálku může být problém. To se však s příchodem GeekVape Ammit mění. Výborně zpracované RTA z nerezové oceli má průměr 22mm a hodí se tak na naprostou většinu MODů. Očekávat také můžete všechny nezbytné funkce včetně horního plnění a plně nastavitelného přívodu vzduchu. Právě přívod vzduchu dělá z Ammit RTA unikátní kousek, který by neměl chybět ve sbírce milovníků tanků na jednu spirálku.

Vzduch do komory ke spirálce přichází přes klasické spodní ovládání dvěma způsoby. Jednak přímo pod spirálku a jednak zboku. Díky tomu dokáže Ammit vytvořit jedinečné podání chuti a obrovské množství páry. To umožňuje nejen přívod vzduchu, ale také základna se dvěma širokými kontakty, které zvládnou i velké clapton spirálky. Vatu pak jednoduše položíte na přívody e-liquidu v základně, kde je skvěle zásobována. Přívod e-liquidu navíc můžete bez problému ovládat.

Obsah balení a parametry

1x GeekVape Ammit RTA
1x náhradní skleněné tělo
Náhradní součástky
Rozměry: 43mm x 22mm (bez náustku a závitu)
Kapacita: 3,5ml
Závit: 510
Materiál: nerezová ocel a Pyrex Více

Výrobce: GeekVapeKód produktu: P00324Doprava a platba

Základna

Ammit nabízí speciální základnu určenou pouze pro jednu žhavící spirálku. Přívod vzduchu je hybrid mezi spodním a bočním sáním pro optimální airflow a podání chuti.

Plnění

Klasické a jednoduché horní plnění. Stačí odšroubovat horní část s náustkem a poté už jen naplnit do jednoho ze dvou velkých otvorů.
GeekVape plnění