MTL
Varianta neexistuje

550 Kč

První verze Cubis tanku se setkala s velkým úspěchem, ale Joyetech ví, jak své produkty ještě vylepšit, takže nyní přichází s verzí Cubis Pro. Ta se může pochlubit upravenou horní základnou, která nejenže zpříjemní vapování na nižších odporech, zvláště pak s NotchCoil hlavou, ale také usnadní plnění, díky dvojitému otevírání.

O trochu větší kapacita 4ml je stále skvělou zprávou pro silnější vapery, kteří tak nebudou muset často doplňovat. Právě doplňování doznala největších změn. S Cubis Pro už není potřeba vyšroubovat celou horní základnu se žhavící hlavou, držet ji, nebo ji někam pokládat, nyní stačí vyšroubovat vrchní část pod náustkem. Žhavící hlava se základnou tak stále zůstává našroubovaná v tanku.

Cubis Pro podporuje všechny současné BF žhavící hlavy včetně NotchCoil. Máte tak široký výběr od nízkoodporových pro přímé potahování do plic, až po ty s vyššími odpory pro klasické kouření stylem pusa-plíce.

Obsah balení a parametry
1x Joyetech Cubis Pro
1x NotchCoil 0,25Ω (30W-70W)
1x žhavící hlava BF SS316 0,5Ω (15W-30W)
1x žhavící hlava LVC Clapton 1,5Ω
1x náhradní spirálový náustek
Kapacita: 4ml
Závit: 510
Materiál: Nerezová ocel a Pyrex Více

Výrobce: JoyetechKód produktu: P00140Doprava a platba

Barva produktu Dostupnost Cena Množství (ks)
Clearomizér Joyetech Cubis Pro SET Černá Již se neprodává 550 Kč
Clearomizér Joyetech Cubis Pro SET Nerez Již se neprodává 550 Kč
Clearomizér Joyetech Cubis Pro SET Modrá Již se neprodává 550 Kč
Clearomizér Joyetech Cubis Pro SET Červená Již se neprodává 550 Kč
Joyetech Cubis Pro SET

Design

Design tohoto atomizéru je v all in one stylu. Obrovská vanička na liquid do které pouze ponoříte žhavící hlavu a zašroubujete.

Přívod vzduchu

Vylepšený je také přívod vzduchu. Horní ovládání vzduchu je mnohem lepší než kdy předtím.

Horní plnění

Pro naplnění Cubis Pro stačí odšroubovat vrchní část pod náustkem a tank naplnit do jedné ze dvou postranních dírek. Už tak nemusíte vyšroubovávat celou horní základnu se žhavící hlavou.