MTL
Varianta neexistuje

750 KčOdpověď Kangertechu na veleúspěšné eGo AIO se jmenuje EVOD PRO. Není to jen kopie elektronické cigarety pro začátečníky od Joyetechu, ale Kanger přichází s řadou vylepšení, která jistě mnozí z vás ocení. Jedná se tak o další zajímavý kousek, který nabízí vše v jednom.

Jednou z největších výhod EVOD PRO je jeho vyměnitelná baterie. Využívá totiž baterii typu 18650 (není součástí balení), kterou můžete navíc kdykoliv vyměnit za plně nabitou. EVOD PRO navíc umí baterii nabít pomocí micro USB portu. Navrch má EVOD také kapacitou tanku, až 4ml vám vydrží na hodně dlouho a nemusíte se tak starat o neustálé plnění. To je navíc díky hornímu systému plnění velmi snadné a rychlé.

EVOD PRO používá žhavící hlavy CLOCC, ty samé naleznete také v CLTANKu, zde v sadě se pak konkrétně nachází hlava s odporem 1,0Ω. EVOD PRO je určen pro klasické potahování stylem pusa-plíce. Tomu odpovídá i menší přívod vzduchu, který tak není příliš vhodný pro přímé potahy do plic.

Jednoduchost, vyměnitelná baterie, vysoká kapacita tanku, to jsou výhody EVOD PRO, který jistě ideálně poslouží novým uživatelům elektronických cigaret a již pokročilým, kteří hledají náhradu za kultovní eVic Easy.

Obsah balení a parametry
1x EVOD PRO
1x CLOCC žhavící hlava 1,0Ω
1x micro USB kabel

Rozměry: 22mm v průměru
Kapacita tanku: 4ml
Baterie: 18650 (20A) – není součástí balení
Nabíjení: micro USB port Více

Výrobce: KangertechKód produktu: P00080Doprava a platba

Barva produktu Dostupnost Cena Množství (ks)
Kangertech EVOD Pro na baterie 18650 Černá Již se neprodává 750 Kč
Kangertech EVOD Pro na baterie 18650 Nerez Již se neprodává 750 Kč
Kangertech EVOD Pro na baterie 18650 Bílá Již se neprodává 750 Kč

Klasika v novém těle

Elektronické cigarety EVOD jsou na trhu již od počátku vapingu a stále se zlepšují. Důkazem je nová forma E-Cigarety Kanger EVOD Pro. Malá, ale přesto výkonná elektronická cigareta, která vás svou tvorbou páry a podáním chuti překvapí.

Vlastní Baterie, vlastní kapacita, vlastní styl

Do této elektronické cigarety si musíte dokoupit jednu 18650 baterii, my to ale vidíme jako výhodu, protože si takto můžete přesně nakonfigurovat vlastní kapacitu a výkon.

Vrchní sání pro skvělou chuť

Vrchní sání v kombinaci s hlavami CLOCC vám zaručí skvělou chuť a vlažnou páru.