Pomůžeme Vám i s výběrem elektronické cigarety.

Jsou dvě cesty. šlukovací cigarety a cigarety na dlouhý potah přímo do plic. E cigarety se rozdělují na MTL a DL.

MTL : Šlukování jako u klasických cigaret ( Lepší přechod z klasických cigaret )Joyetech ego AIO 10th

DL : Přímý potah do plic ( ti co měli rádi vodní dýmky )

Jak nejlépe zvolit elektronickou cigaretu?

Joyetech

V levém sloupci, si můžete tyto cigarety filtrovat. Pak si ještě můžete vybrat zda budete mít ecigaretu včetně baterie komplet nebo si pořídíte clearomizér ať už s továrníma žhavícíma hlavicema nebo atomizer do kterého si sami budete motat spirálky a usazovat vatu pro sací schopnost náplně.

V sekci e-cigarety najdete malé-střední-velké. Odfiltrujte si Váš požadavek na potah a vyberte si dle svých představ či designu. Pokud by jste si nevěděli i tak rady s výběrem elektronické cigarety. Zavolejte našemu konzultantovi na telefoní číslo 731 117 123. Probere s Vámi možnosti a pomůže s výběrem e-cigarety. 

Pro vysvětlení jsou v prodeji také gripy. Jedná se o spodní část elektronické cigarety do které si také můžete určit, zda budete mít grip, tedy baterii s jednou až třemi články,případně s integrovanou baterií. Grip je základna na které se dají přepínat teplotní réžimy, tzv TC control - jedná se o réžim který za Vás hlídá aby se spirálky nepřepalovaly a tím pádem do Vás nešly skodliviny. Například z titan či niklového drátu.