Náš základní vzorec : 1,5 kapky na 1 ml báze.

Všechny aromata mají většinou na sobě číslo s procenty na které se má míchat s bází. My osobně se s tím vůbec nemažeme a mícháme si bázi s aromatem podle sebe dle našeho vzorce. Každý má bohužel jiné chutě a aroma si musí namíchat podle sebe. Když se bude držet našeho vzorce 1,5 kapky na 1ml báze, namícháte si vlastní liquid tak akorát.

Zde si můžete přečíst neco víc o mixování aromat s bázemi.

Jak míchat svůj vlastní liquid? My Vám poradíme!

Potřebujete k tomu Bázi a druhou složku aroma či příchuť

Jedno z mnoha kouzel elektronických cigaret spočívá v možnosti namíchat si ze základních ingrediencí vlastní příchuť – zvolit poměr jednotlivých bází, sílu příchuti i koncentraci nikotinu ve směsi. Každý vaper je tak trochu alchymistou pomalu se propracovávajícím ke své unikátní náplni. Vedle ukojení chuťových preferencí má vlastní míchání e-liquidů ještě jednu obrovskou výhodu: dokáže ušetřit spoustu peněz. Je ale třeba vědět, z čeho se náplně vůbec skládají.

Každý jednou bude profík!

Je však pravděpodobné, že dospějete do fáze, kdy vám klasické, připravené liquidy přestanou 100% chutnat a pomyslíte na to, že byste si je míchali sami. Obvykle to ale nějakou dobu trvá, než se z vapera začátečníka stane vaper, který si liquid sám připravuje a e-cigaretu si jím plní. Nakonec však příliš nezáleží na tom, zda máte s e-cigaretou zkušenosti v řádu měsíců či dlouhých let, při přípravě vlastních liquidů jde spíše o vaši šikovnost a přesnost.

Báze je k zakoupení pouze bez nikotinu kvůli TPD regulaci.

K zakoupení jsou také 20mg boostery či shoty, případně nikotinové báze v silách 3, 6, 12, 15 a 20mg. když se jeden nikotinový shot ve 20mg smíchá se 100ml báze, tak má 1,8mg nikotinu. Tímto si jednoduše napočítáte kolik boosteru potřebujete abyste dosáhli požadovaného nikotinu.

Hlavní jednoduchá lekce míchání: 

Vezměte si bázi ať už s nulovým nikotínem nebo s obsahem nikotínu, například v 30ml lahvičce a do ní přidejte 40/50 kapek aromatu a protřepejte.

Dle chutě si sami řeknete, zda je to slabší nebo výraznější. Doporučujeme aspoň týdennní dobu zrání pro lepší chuť.