-30%
Varianta neexistuje

Běžná cena 990 Kč. Ušetříte 30% (300 Kč) 690 Kč

Recyklační poplatek 1 Kč zahrnutý v ceně

Tato elektronická cigareta je vhodná úplně pro každého, její malou velikostí a lehkou údržbu je to skvělý kandidát na vaší první elektronickou cigaretu. Více

Výrobce: KangertechKód produktu: P00305Doprava a platba

Barva produktu Dostupnost Cena Množství (ks)
Kangertech SUBVOD kompletní sada 1300mAh Černá Již se neprodává 690 Kč
Kangertech SUBVOD kompletní sada 1300mAh Nerez Již se neprodává 690 Kč
Kangertech SUBVOD kompletní sada 1300mAh Modrá Již se neprodává 690 Kč
Kangertech SUBVOD kompletní sada 1300mAh Fialová Již se neprodává 690 Kč
Kangertech SUBVOD kompletní sada 1300mAh Bílá Již se neprodává 690 Kč

Ne každý potřebuje složité nastavování, teplotní režim nebo obrovskou kapacitu baterie. Někdo si vystačí s malou, spolehlivou, kvalitní a výkonnou e-cigaretou. A to je přesně případ sady SUBVOD. S ní totiž získáte baterii o kapacitě 1300mAh. Tu lze navíc dobíjet pomocí micro USB portu, takže kdykoliv jste u počítače nebo u zásuvky můžete SUBVOD baterii nabíjet a zároveň ji používat.

Baterii lze uzamknout a odemknout pomoci pěti rychlých stisknutí tlačítka. Zabráníte tím nechtěnému žhavení v kapse nebo v tašce. Po vybití tlačítko desetkrát zabliká a baterii je potřeba nabít. SUBVOD baterie má navíc ochranu proti přežhavení žhavící hlavy a pokud podržíte tlačítko na déle než 10 vteřin, baterie přestane žhavit.

Baterie je sice základ, ale bez pořádného clearomizéru / tanku toho moc nezmůže. KangerTech si proto pro vás připravil jeden ze svých Subtanků. TOPTANK Nano má kapacitu 3,2ml (US verze ) a využívá nejnovější žhavící hlavy s označením SSOCC – tedy žhavící spirálka z nerezové oceli s organickou vatou. Zaručenou tak máte naprosto perfektní chuť e-liquidu a s nízkým odporem 0,5Ω a přímým potahováním do plic také obrovskou tvorbu páry. Samozřejmostí pak je i ovládání přívodu vzduchu na základně Nano.

SUBVOD je luxusní komplet nejen pro začínající vapery, ale také pro ty, kteří chtějí zkusit něco trochu výkonnějšího. Celá e-cigareta je ošetřena speciálním keramickým povrchem, je tak odolnější, příjemnější na dotek a méně se na ni usazují nečistoty. Pohodlné a jednoduché nabíjení z ní děla každodenního společníka.

Obsah balení:
1x Toptank Nano 3,2ml
1x SUBVOD baterie 1300mAh
1x SSOCC žhavící hlava s nerezovou spirálkou 0,5Ω
1x náhradní skleněné tělo
1x micro USB kabel

Parametry TOPTANK Nano:
Délka: 45mm (bez náustku)
Průměr: 18,5mm
Kapacita: 3,2ml
Závit: 510

Parametry baterie:
Délka: 91mm
Průměr: 18,5mm
Kapacita: 1300mAh
Výstupní napětí: 3,7V
Odpor spirálky: minimálně 0,4Ω
Závit: 510
Nabíjení: micro USB 

Způsob potahu DL, MTL