Clearomizér Vandy Vape Phobia RDA černá

DL

37 bodů do věrnostního systému


Phobia RDA je 24mm špičkový široký, kapací atomizer s hořicí lebkou, kterou lze osadit 810 náústky pro nadšence i chuff capy. Šikovně řešená základna nabízí velice jednoduché úchopy spirálek. Záleží na Vás, zda osadíte dvěmi nebo jednou spirálkou. Airflow si užijí především věční hledači chutí, jelikož otvor přináší vzduch do RDA spodem. Tento kousek je velice stylový, hlavně pak základna v černém provedení. Squank centr pin pak nabizí komfort díky hluboké základně a liquid se rovnoměrně rozprostře přímo do vatičky, která má spoustu prostoru na umístění do středu základny. Více >>
Výrobce: Vandy Vape. Kód produktu: P00882

750 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Na první pohled zcela běžné RDA, ten druhý však odhalí zajímavě řešenou základnu a chytře navržené přívody vzduchu, které připomínají některá RTA. Spodní otvory totiž nepřivádějí vzduch pouze pod spirálky, ale také z boku. Takto nasměrovaný vzduch dokáže vykouzlit nečekaně výrazné a věrné podání chuti, které u mnohých jiných RDA nenajdete. Samozřejmostí je prvotřídní konstrukce z nerezové oceli.

To platí i o základně, která nabízí velice pohodlný přístup k jednotlivým kontaktům. Zapuštěné jsou přímo v základně, což výrazně usnadňuje instalaci spirálek. Phobia RDA můžete navíc využít nejen se dvěma, ale také pouze s jednou spirálkou. Dostatečná hloubka základny se postará o štědré množství vaty. Nechybí ani speciální BF kontakt, se kterým atomizér využijete také na squonk modech a už tak nebudete muset neustále dokapávat.

all webObsah balení a parametry

1x Phobia RDA
1x extra náustek
1x extra tělo
Příslušenství

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 30mm x 24mm
Spirálky: Jedna / Dvě
Squonk: Ano
Závit: 510
Náustek: 810 (Goon), Vlastní (Chuff cap)
 
 
 
 

air web

 

 

 

Přívod vzduchu

Vzduch ke spirálkám přichází ze dvou stran. Spodní i boční přívody dokáži zajistit báječně prokreslené podání chuti.

head web

Základna

Lehce přístupné kontakty zabudované přímo v základně umožňují snadnou instalaci nejen dvou, ale i jedné spirálky.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

squonk web

 

 

Squonk

Chybět nemůže ani speciální BF kontakt pro použití Phobia RDA se squonk mody.
Nejedná se o hotový produkt. Některé součásti mohou vyžadovat instalaci spirálek, případně jejich namotání a vložení vaty.

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!