Clearomizér SMOKJOY Mushroom Cloud RDA černá

DL

33 bodů do věrnostního systému


Mushroom Cloud je spolehlivý RDA clearomizér s inovativním driptipem, který se již nebude přetáčet nechtěným směrem. 24mm široká ocelová konstrukce přináší krásně vyhlazený design s monogramem. Po odkrytí vrchní krytky spatříte velice hlubokou základnu a dva základní porty na úchop spirálek. To zaručuje nekonečnou zábavu v jejich instalaci, jelikož právě hloubka základny je zde veliké plus. Boční přívody vzduchu směřují přímo naproti spirálkám = větší kouřivost. Více >>
Výrobce: SmokJoy. Kód produktu: P00883

660 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu
Malý kapací atomizér nerezové konstrukce s 810 náustkem má průměr 24mm. Pohled zvenčí nabízí jednoduchý design, ovšem uvnitř se nachází velmi hluboká základna s vedle sebe umístěnými kontakty a horními šroubky. Precizní zpracování usnadňuje práci s RDA a především instalaci spirálek a umístění vaty. Té můžete do základny díky její hloubce vložit více než dost.

Mushroom Cloud RDA vám pomocí svých speciálních přívodů vzduchu umožní vytvořit skutečné mraky páry. Boční přívody jsou v 45° úhlu a vzduch se tak dostane přímo ke spirálkám. Turbínový design pak dopomůže k vytvoření bohaté a husté páry. Přívody jsou samozřejmě libovolně nastavitelné, takže si volnost potahu přizpůsobíte zcela svým potřebám.

Nejedná se o hotový produkt. Některé součásti mohou vyžadovat instalaci spirálek, případně jejich namotání a vložení vaty.

 Mushroom Cloud RDA

Obsah balení a parametry

1x Mushroom Cloud RDA
Příslušenství

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 37mm x 24mm
Spirálky: Dvě
Závit: 510
Náustek: 810
Materiály: 304 nerezová ocel, POM

Základna

Prostorná a především hluboká základna bez problému zvládne vaše spirálky a velké množství vaty.
 Mushroom Cloud RDA

Konstrukce

Velice jednoduchá konstrukce. Pouze základna, tělo a náustek. Nerezová konstrukce je kvalitní, základna nabízí dva těsnící kroužky.
 Mushroom Cloud RDA

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!
/*TO DO*/