Clearomizér Vandy Vape bonza RDA černá

DL

39 bodů do věrnostního systému


Firmu Vandy Vape nelze v poslední době přehlédnout. Přináší na trh produkty, které se mezi vaperskou komunitou stávají velice oblíbené a díky inovacím i originální. Na trh tato mladá firma přináší další RDA atomizer s názvem Bonza. Na tomto kousku si svou účast připsal i známý reviewer Vaping Bogan. Bonza tak přináší jeho logo v podobě lebky s překříženými gripy. Krásný resinový drip tip v různých barvách dodává atomizeru svěžest. Při bližším prozkoumání základny vidíme inovativní deck pro jednoduchou instalaci spirálek a další bonus pak přináší velice hluboká základna, aby bylo dost šťávy. Airflow control je opravdu velice variabilní a každý si na míru nastaví přívod vzduchu přesně, jak potřebuje. Součástí balení je jak jsme zvyklí u Vandy Vape i squank centr pin. Díky chytře postaveným postům je Bonza ideální právě pro squank přístroje. Více >>
Výrobce: Vandy Vape. Kód produktu: P00881

780 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu
Kvalitní přívod vzduchu s patnácti otvory . Atomizér nepostrádá možnost využití se squonk mody, takže s vhodným modem nebudete muset neustále dokapávat, ale bez pohodlně e-liquid doplníte spodem přímo do základny. Pouhým otočením horní části atomizéru je možné otvory postupně uzavírat a dokonce lze uzavřít celou jednu stranu a Bonza RDA tak využít s jednou spirálkou. Součástí balení jsou také celkem tři 810 náustky. Připraveny jsou pro vás náustky z Resinu, Delrinu a Ultemu. K dispozici je také adaptér pro klasické 510 náustky.


OBSAH BALENÍ A PARAMETRY

1x Bonza RDA
1x 16mm Delrin náustek
1x 17,5mm Ultem náustek
PříslušenstvíRozměry: 25,5mm x 24mm (bez náustku)
Spirálky: Jedna, Dvě
Squonk: Ano
Závit: 510
Náustek: 810, Resin, Delrin, Ultem a 510 s adaptérem
 

SQUONK

Součástí balení je speciální squonk kontakt, který vám umožní Bonza RDA používat spolu se squonk mody a vyhnout se tak neustálému dokapávání liquidu.

ZÁKLADNA

Hluboká, prostorná, Bonza základna je ideální pro velké spirálky. Její systém spodních svorek usnadňuje instalaci a kvalitní šroubky zaručují dlouhou výdrž.
 

PŘÍVOD VZDUCHU

Celkem patnáct otvorů na každé straně nabízí hladký potah. Otáčením horní části je možné je libovolně podle potřeby uzavřít, případně uzavřít celou jednu stranu a atomizér tak používat s jednou spirálkou.
Nejedná se o hotový produkt. Některé součásti mohou vyžadovat instalaci spirálek, případně jejich namotání a vložení vaty.

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!