Clearomizér Joyetech Tron-S 4ml SET

MTL

34 bodů do věrnostního systému


Samostatný clearomizér Joyetech TRON-S v několika barevných variantách.

TRON-S není pouze vylepšenou verzí Joyetech eGo ONE Mega, se všemi novinkami, jenž přináší, se v podstatě jedná o zcela nový clearomizér.

Už na první pohled je patrná nová konstrukce, které dominuje velké okénko pro přehlednou kontrolu stavu e-liquidu uvnitř clearomizéru. Jistě si také všimnete chybějícího přívodu vzduchu. Ten je ovšem stále přítomen, jen je schovaný uvnitř základny, díky čemuž celý clearomizér získává příjemnější celistvější vzhled. Ten je navíc umocněn novým keramickým povrchem, nejen, že je příjemnější do úst, ale zároveň je i odolnější a na náustku se neusazuje tolik nečistot.

Kapacita celého clearomizéru činí vynikající 4ml – nebudete tak muset příliš často doplňovat e-liquid. TRON-S navíc podporuje niklové (0,2Ω) a titanové (0,4Ω) žhavící hlavy, a ty ve spojení s režimem nastavování teploty výrazně omezují spotřebu e-liquidu. Samozřejmostí jsou také klasickékanthalové žhavící hlavy s odporem 0,5Ω pro přímé potahování do plic a s odporem 1,0Ω pro klasické kouření.

Pro zručné kutily je zde i speciální CLR hlava, do které si lze namotat vlastní žhavící spirálku.

Upozornění: Před použitím nízkoodporových žhavících hlav a hlav s niklovými a titanovými spirálkami se ujistěte, že máte vhodnou baterii.

Obsah balení:
1x Joyetech TRON-S clearomizér
1x Joyetech eGo ONE CL žhavící hlava 1,0Ω
1x Joyetech eGo ONE Ti žhavící hlava 0,4Ω
1x Joyetech eGo ONE Ni žhavící hlava 0,2Ω

Parametry TRON-S:
Rozměry: 22mm x 56,6mm
Kapacita: 4ml
Podporované odpory: 0,5Ω a 1,0Ω (oba kanthal), 0,2Ω (Ni200) a 0,4Ω (Titan)
Závit: 510

Výrobce: Joyetech

690 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

ks

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!
/*TO DO*/