Wismec ACTIVE TC80W Full Kit 2100mAh Black

-11%

82 bodů do věrnostního systému


Wismec Wismec ACTIVE je zařízení do opravdu tvrdých podmínek. Pokud máte práci která není zrovna v kanceláři tak se díváte na správnou volbu.Odolnost vůči pádům a nárazům je hlavní faktor tohodle zařízení. Navíc má takovou novinku která Vám práci může zlepšit. Přes Bluetooth si můžete propojít Váš telefon s gripem, zacvaknete karabinu a můžete si vychutnat Vaše oblíbené songy při jakékoliv činnosti. Více >>
Výrobce: Wismec. Kód produktu: P01539

1 650 Kč s DPH Běžná cena 1 850 Kč, Ušetříte 11% (200 Kč)

Upřesněte výběr produktu

Vestavěná baterie o kapacitě 2100mAh zvládá až 80W výkonu, Bypass a teplotní režimy pro nikl, titan a nerez.

Všechny potřebné informace zobrazuje přehledný OLED displej.

Wismec ACTIVE

Mezi jeho další přednosti patří dvojitý ochranný obvod (ochrana proti přebití a podbití) nebo upgrade Firmware při aktualizaci výrobcem. Wismec k této sadě přiřadil nový clearomizer Amor NS Plus, který využívá systém horního plnění - po odsunutí vrchní krytky plníte liquid otvorem přímo do těla clearomizeru o objemu 4,5ml. 

Wismec ACTIVE

Spolupracuje se žhavicími hlavami WS, kde výrobce rozšířil nabídku o model WS04 o odporu 1,3ohm - ideální pro MTL vapování klasických i salt liquidů. Celý clearomizer je plně rozebíratelný = snadná údržba. Regulace přívodu vzduchu pro nastavení optimální kouřivosti se nachází ve spodní části. 

Wismec ACTIVE

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!