Vaporesso LUXE TC220W Kit

DL

99 bodů do věrnostního systému


Vaporesso představuje dokonale propracovaný grip Luxe, který by mohl svým designem konkurovat nejnovějším chytrým telefonům. Více >>
Výrobce: Vaporesso. Kód produktu: P01651

1 990 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

ks

360° Náhled

 
Parametry produktu

Grip:
Rozměry: 47.8x29.5x86mm
Typ baterie: 2x18650 (min. 20A)
Výkon: 5W až 220W 
Nastavitelná teplota - Při režimech TC-Ni/Ti/SS316/TCR - 100°C-315°C 
5 módů: VW/TC-(Ni/Ti/SS)/TCR
Nabíjení: Micro USB vstup 
Podporovaný odpor: 0.03Ω – 5.0Ω

..

..

..

Zcela dotykový a barevný dvoupalcový displej přehledně zobrazuje všechny potřebnéinformace o nastavení. Úctyhodný výkon 220W budou pohánět dva monočlánky typu 18650.

Detail dotek

....

..

Díky nejnovějšímu Omni-board 4.0 čipu zažijete opravdu rychlý výkon, na který dohlédne celá škála ochran proti zkratu, přehřátí, přežhavení, nízkému výkonu a odporu. Luxe se dále může pochlubit nabíjením 2,5A USB kabelem, což tento proces zkracuje jen na potřebné minimum a během 1,5 hodiny už je Luxe plně nabitý.

..

..

..

Výrobce tento grip osadil novým clearomizerem SKRR, který se díky žhavicím hlavám QF pasoval na novou vlajkovou loď Vaporessa. Speciální vložka QF v nových hlavách je zcela jedinečná. Eliminuje prskání a protékání liquidu a pomáhá zadržovat teplo v hlavě, což má za následek bohatší chuť a zcela hladké mráčky bez rušivých elementů.

Detail dotek

....

K tomu ostatně dopomáhá i nové složení organické vaty, nacházející se v hlavách. SKRR přichází s oblíbeným meshem a strip hlavou a pokud hledáte ještě jemnější chuť, jistě sáhnete po keramické hlavě. Využívá systém horního plnění - po odsunutí vrchní části plníte liquid otvorem přímo do těla clearomizeru o objemu 8ml. Celý clearomizer je plně rozebíratelný = snadná údržba. Regulace přívodu vzduchu pro nastavení optimální kouřivosti se nachází ve spodní části.

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!