SMOK Stick X8 elektronická cigareta 3000mAh

(5)

DL

49 bodů do věrnostního systému


Spolehlivá a kvalitní elektronická cigareta SMOK Stick X8 od výrobce Smoktech se vyznačuje skvělou kouřivostí v elegantním designu. I tady nalezneme regulaci vzduchu, která je chytře řešena tak, aby se zabránilo jakémukoli protékání e liquidu. Celá e cigareta je vyrobena z kvalitního materiálu. Více >>
Výrobce: Smok. Kód produktu: P00544

990 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Elegantní design

Spolehlivá a kvalitní elektronická cigareta Smok Stick X8 výrobce Smoktech je nástupcem již populární Smok Stick V8. Stick X8 se rovněž vyznačuje elegantním designem, skvělým výkonem a zaroveň bohatou produkci páry a neobyčejným podáním chuti. Svou velikostí se vejde i do Vaší kapsy. 

Vysoká kapacita a výkon v jednom

Smok Stick X8 přichází s integrovanou baterií o vysoké kapacitě 3000mAh. Nabízí tak ojedinělý výkon po celý den vapování bez nutnosti nabíjení. V případě vybití je pak k dispozici Micro USB port, kterým baterii nabijete pomocí Micro USB kabelu.

Jednoduchá obsluha a údržba

Další skvělou předností elektronické cigarety Smok Stick X8 je nejen jednoduché ovládání pomocí jednoho tlačítka, ale zároveň taky možnost rychlého a důkladného čištění a to díky tomu, že je e cigareta rozebíratelná, jak můžete vidět na obrázku níže.

Bohatá chuť a mraky páry

Clearomizér TFV8 X-baby o objemu 4 ml zajistí výborné a věrné podání chuti a bohatou produkci páry pomocí žhavící hlavy X-baby X4 s odporem 0,13Ω nebo X-baby M2 s odporem 0,25Ω. Jedná se tak o nízkoodporový tank pro přímé potahování do plic. Jak je již pro Smok typické, i tady je šikovný systém horního plnění a vrchní přívod vzduchu, díky kterému nedochází k protékání e liquidu.

Součástí balení:

1x Stick X8 Baterie 3000mAh
1x TFV8 X-Baby clearomizér
1x X-Baby X4 0,13Ω žhavicí hlava
1x X-Baby M2 0,25Ω žhavicí hlava
1x Micro USB kabel
1x Silikonový kroužek
Příslušenství


Parametry elektronické cigarety:

Rozměry: 145mm x 24,5mm
Nabíjení: Micro USB vstup
Vybíjecí proud: 20A
Typ závitu: 510
Materiál: Nerez ocel a Pyrex

Recenze

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!