SMOK Stick One Plus 2000mAh Bílá 1ks

(12)

DL

47 bodů do věrnostního systému


Pro dosažení velkého množství páry a perfektní chuti e-liquidu už nepotřebujete velké tanky a obrovské MODy se složitými funkcemi, nyní vám díky Stick One Plus sadě stačí i tato malá elektronická cigareta s dostatečnou kapacitou baterie a jedním z nejlepších tanků současnosti.

Jednoduchá baterie s indikátorem zbývající kapacity a řadou chytrých ochran včetně ochrany proti přežhavení, ochrany proti zkratu, nízkému odporu a nízkému napětí nabízí kapacitu 2000mAh. Není potřeba nic nastavovat, protože baterie pracuje na principu přímého výstupního napětí, a to v rozmezí 3,4V-4,2V, čím více je tak nabitá, tím více bude žhavit spirálku uvnitř tanku. Nabít ji lze kdykoliv pomocí micro USB portu a během nabíjení ji můžete také používat.

Dobrá baterie je jen polovinou kvalitní elektronické cigarety. Potřebujete také dobrý tank. V sadě Stick One Plus naleznete jeden z nejlepších. Jedná se o Micro TFV4 Plus s kapacitou až 3,5ml, snadným horním plněním a širokým výběrem žhavících hlav, kteréuspokojí jak milovníky přímého potahování do plic (v sadě naleznete hlavy 0,3Ω a 0,25Ω), tak příznivce spíše klasického kouření ve stylu „pusa-plíce“.

Obsah balení a parametry

1x eGo Cloud Baterie 2000mAh
1x Micro TFV4 Plus Tank
1x žhavící hlava Micro CLP2 Clapton 0,3Ω (30W-60W)
1x žhavící hlava STC2 Nerezo 0,25Ω (30W-60W)
1x silikonový kroužek
1x silikonová krytka na tank

Rozměry: 72mm x 24,5mm
Výstupní napětí: 3,4V-4,2V
Kapacita: 2000mAh
Nabíjení: micro USB port
Závit: 510

Rozměry: 51mm x 24,5mm
Kapacita: 3,5ml
Závit: 510
Více >>

Výrobce: Smok. Kód produktu: P00023

950 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Základní popis

SMOK opět dokazuje, že nezapomíná na základní uživatele elektronických cigaret a přesně proto vyvinul elektronickou cigaretu SMOK Stick One Plus

Skvělá produkce páry, velká baterie

Tato elektronická cigareta disponuje baterií o velikosti 2000mAh, která se dá snadno dobít přes Micro USB port například adapterem od mobilního telefonu.

Smok Stick One Basic

Atomizér TFV 4 Micro

Atraktivní atomizér se spodním sáním, překvapivé podání chuti a velká produkce páry. Zjednodušený systém plnění liquidem zaručuje vaši spokojenost.

Smok Sick One Plus Plnění

Recenze

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!