SMOK Stick M17 1300mAh Černá 1ks

DL

29 bodů do věrnostního systému


Výrobce Smoktech přináší na trh další skvělou novinku v podobě této elegantní e cigarety Smok Stick M17. Skvělá pro dámy, ale ani pánové nepohrdnou. Najdou totiž v této elektronické cigaretě nebo-li vapu vše v jednom, především však jednoduchost a výkon díky baterii 1300mAh, která je vestavěná. Více >>
Výrobce: Smok. Kód produktu: P00864

590 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

ks

Jednoduchost a elegance

Další z mnoha kvalitních elektronických cigaret od populárního výrobce Smoktech. Smok Stick M17 zaujme svou jednoduchostí a elegancí, kterou zajisté ocení především ženy. Tím, jak je tenká, nebude velkým závažím v ruce samotné ženy, ani muže.

Smok stick M17

Schématický diagram skladby celé e cigarety

Smok stick M17

Výkon ukrytý v malém designu

Kvalitní baterie o kapacitě 1300mAh nabízí ochranu proti zkratu, přebití i podbití, toto je typické právě pro Smok, i když dnes již standardní u všech kvalitních e cigaret. Baterie je dále opatřena tlačítkem s LED diodou pro značení všech možných závad či vybití. Nabíjení je standardní pomocí Micro USB kabelu popř. AC adaptérem. Součástí baterie je clearomizér s vyměnitelným sklem z kvalitního materiálu Pyrex o objemu až 2 ml a kvalitní žhavící hlavy Stick M17 0,6Ω s možností vapování obojím způsobem pusa-plíce či přímé do plic. Díky pevného proudění vzduchu bez možnosti regulace, je samotné potahování příjemně volné.

Smok stick M17

Součástí balení: 


1x Smok Stick M17 1300mAh
2x žhavící hlava Stick M17 0,6Ω
1x náhradní skleněné tělo Pyrex
1x silikonový kroužek 
1x micro USB kabel
Příslušenství


Parametry elektronické cigarety:

Rozměry: 130,65mm x 17,5mm
Režim: Přímé výstupní napětí
Podporovaný odpor: 0,5Ω-1,0Ω
Nabíjení: micro USB port
Objem clearomizéru: 2ml

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!