Smok Stick Aio 1600mAh černá 1ks

(2)

MTL

34 bodů do věrnostního systému


I přes záplavu více či méně výkonných box modů, SMOK nezapomíná na elektronické cigarety v klasickém „pen“ stylu. Ať už je to Stick ONE Plus, Stick V8 nebo nejnověji právě Stick AIO, tato zařízení jsou stále atraktivní a mají své nesporné výhody. Tou největší je samozřejmě jednoduchost. Nainstalujete žhavící hlavu, naplníte a vapujete. Platí to i v případě Stick AIO, které se navíc může pochlubit konstrukcí vše v jednom.

V rámci této konstrukce je navíc přívod vzduchu v horní části integrovaného clearomizéru a vy se tak nemusíte bát protečení e-liquidu. Podobně jako u jiných AIO e-cigaret, také zde se žhavící hlava šroubuje na horní základnu. Nové žhavící hlavy v sobě ukrývají dvě žhavící spirálky s celkovým odporem 0,23Ω a jsou určené pro přímé potahování do plic. Nabízejí překvapivě velkou tvorbu páry, skvělou chuť vyvážené zásobování e-liquidem.

Do malého Stick AIO se podařilo dostat výkonnou baterii o kapacitě 1600mAh, která se ovládá jediným tlačítkem. Nabízí řadu ochran včetně té proti podbití a zkratu. Nabíjet je možné pomocí micro USB portu, a to buď z počítače, nebo pomocí adaptéru ze zásuvky.

Obsah balení a parametry

1x SMOK Stick AIO
2x žhavící hlava 0,23Ω Dual
1x micro USB kabel
Náhradní součástky
Rozměry: 115mm x 22mm
Kapacita clearomizéru: 2ml
Výstupní napětí: 3,3V-4,2V
Kapacita baterie: 1600mAh
Nabíjení: micro USB port
Více >>

Výrobce: Smok. Kód produktu: P00440

690 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

ks

Ideální pro začátečníky

Díky malé velikosti a střední produkci páry je tato e-cigareta asi nejlepší současnou e-cigaretou vhodnou pro přechod z klasických cigaret.

Vše v jednom

Systém AIO ( All In One ) znamená, že k vyčistění e-cigarety nebo vymněnení žhavící hlavy stačí sundat vrchní část.

Malá, skladná a výkoná

Tato e-cigareta je ideální společník na cesty či na každodenní používání. Sám výrobce pro tuto e-cigaretu používá slogan: ,,Ideální do kapsy"

Jednoduché nabíjení a dobrá výdrž baterie

Baterie v této elektronické cigaretě vydrží velice dlouho a díky MicroUSB portu jí lehce a rychle nabijete.

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!