SMOK S-Priv s TFV8 Big Baby Light Edition 1ks Zelená

(1)

-13% DL

69 bodů do věrnostního systému


Pro všechny příznivce extravagantních a bláznivých edicí je tady SMOK S-Priv s TFV8 Big Baby od výrobce Smoktech. Tento halloweenský grip Vás oslní svou originalitou. Mod je vhodný pro pokročilejší uživatele, kteří jistě ocení velký OLED displej s LED osvětlením a mnoha kvalitními funkcemi. Více >>
Výrobce: Smok. Kód produktu: P00723

1 390 Kč s DPH Běžná cena 1 600 Kč, Ušetříte 13% (210 Kč)

Upřesněte výběr produktu

Moderní vzhled a originalita 

Svou extravagancí a originalitou jistě zaujme tato elektronická cigareta Smok S-Priv výrobce Smoktech. Tato bláznivá edice v sobě ukrývá grip s lebkou v klobouku a svitícíma očima, kde můžete barvu LED diod změnit dle vlastních preferencí.

S-Priv ulice

Výkon a síla v krásném designu 

Kvalitní mod, do kterého se vkládají 2 baterie typu 18650 zaručí výkon až 225W a vy si tak můžete užít dlouhodobý vaping bez nutnosti častého nabíjení. Tento intuitivní grip díky uživatelského rozhraní nabízí celou škálu nastavení od TCR režimu a teplotních režimů pro různé typy žhavících hlav až k režimu výkonu či nastavení barvy podsvícení displeje. Další skvělá funkce, která stojí za zmínku je režim předžhavení, díky kterému jsou spirálky rychleji nažhavené a samotné e kouření příjemnější. Vše probíhá na velkém a přehledém OLED displeji. Nabíjení docílíte pomocí Micro USB portu.

Baterie dvířka spriv

S-Priv mody

Hezké zpracování clearomizéru SMOK TFV8 Big Baby Light

Krásné zpracování clearomizéru dělá ze Smoku TFV8 Big Baby jeden z nejprodávanějších tanků. Podtrhuje to moderním podsvícením pomocí speciální diody, která v kombinaci s barevnými kroužky vytvoří tank podle Vašich představ. Součástí sady jsou žhavící hlavy Q2 s odporem 0.4Ω a T8 s osmi spirálkami s odporem 0.15Ω určeny pro přímé potahování do plic, avšak kompatibilní je celá škála žhavících hlav. Celkově tento clearomizér zaručí skvělé podání chuti a bohatou produkci páry. I samotné dolití e liquidu nemůže být jednodušší a to pomocí oblíbeného horního plnění. Snadné je i ovládání přívodu vzduchu kroužkem na základně.

BigBabyLight

Součástí balení:

1x S-Priv grip
1x Clearomizer TFV8 Big Baby
1x Žhavící hlava V8 Baby - Q2 0.4Ω
1x Žhavící hlava V8 Baby - T8 0.15Ω 
1x Náhradní Pyrex tělo
6x Barevné těsnění
1x Micro USB kabel
Příslušenství


Parametry elektronické cigarety:

Rozměry gripu: 86x47x30mm
Nastavitelný výkon: 1W - 225W
Nastavitelná teplota: 100°C - 315°C
Podporované režimy: VW a TC
Podporovaný odpor: 0.1Ω - 2.5Ω v režimu VW a 0.05Ω - 2.0Ω v TC
Typ baterie: 2ks 18650 (min. 25A)
Nabíjení: Micro USB vstup

Rozměry clearomizéru: 56 x 24,5mm
Kapacita: 5ml
Typ závitu: 510
Materiál: Nerez ocel a Pyrex
Žhavicí hlavy: V8 Baby

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!