5 bodů do věrnostního systému

110 Kč

Již se neprodává - Byl ukončen prodej tohoto produktu

Mother Milk V3 od Solubarome je originální podání známého e-liquidu s pudingem a jahodou.... Specializací francouzského výrobce Solubarome jsou především příchutě, které díky své jedinečné a čisté chuti připomínají známé prémiové liquidy. Výroba probíhá za nejpřísnějších hygienických standardů v blízkosti Cannes a při jejich výrobě jsou použity výhradně suroviny povolené v EU. Jedná se o koncentrát, který se kape do báze. Příchuť může být použita pouze jako aroma do bází....nejedná se o hotový liquid.
Více

Výrobce: SolubAromeKód produktu: P00906Doprava a platba

 

Samotná příchuť Solubarome neobsahuje nikotin a slouží pouze k dochucování bází. Nikotin je obsažen v základní bázi, které lze zakoupit zde.
 

  •  Doporučené dávkování: 5%-10%
  •  Objem: 10ml (lahvička s kapátkem)

 

Francouzský výrobce Solubarome je populární především v západní Evropě, kde si našel již mnoho skladních fanoušků. Solubarome se specializuje především na příchutě podobné známým prémiovým e-liquidům a přináší možnost namíchat si prémiovku v domácích podmínkách. Příchutě Solubarome jsou vyráběny v blízkosti Cannes a při jejich výrobě jsou použity výhradně suroviny povolené v EU. Příchutě neobsahují zakázané látky joko jsou diacetyl, ambrox a další. Pro skvělý zážitek z vapingu doporučujeme nechat e-liquid odležet několik dní.

Příchuť Jahoda, Mléko, Puding