Akce - 31%

45 bodů do věrnostního systému

KangerTech SUBVOD Mega TC. Tato elektronická cigareta je větší sourozenec původního modelu KangerTech SUBVOD.
Oproti původnímu modelu obsahuje vestavěnou baterii o kapacitě 2300mAh. Nabíjení probíhá pomocí micro USB portu a samozřejmostí je podpora funkce PASSTHROUGH umožňující používání této e-cigarety i v průběhu nabíjení.
Součástí balení KangerTech SUBVOD Mega TC je i vynikající clearomizér KangerTech Toptank Mini, který pojme až 4ml e-liquidu. Obsahuje také moderní horní plnění bez potřeby rozebírat celý clearomizér a nezbytnou úpravu přívodu vzduchu.
Největší novinku KangerTech SUBVOD Mega TC je podpora režimu nastavení teploty (Temperature Control). V balení navíc naleznete kromě kanthalové SSOCC 0,5ohm žhavící hlavy také SSOCC 0,15 Ni žhavící hlavu, takže můžete funkci TC využívat ihned po rozbalení. V případě potřeby také můžete dokoupit Mini RBA žhavící hlavu a používat vlastní spirálky.
Balení obsahuje:
1x Baterii Kangertech SUBVOD Mega TC
1x Kangertech TOPTANK Mini
1x SSOCC 0,5ohm
1x SSOCC Ni 0,15ohm
1x micro USB nabíjecí kabel
Parametry:
Závit: 510
Průměr: 22mm
Kapacita baterie: 2300mAh
Odpor: od 0,1ohm v režimu TC
Režimy: TC/VW


Objem: 4ml Více >>
Výrobce: Kangertech

900 Kč s DPH, Běžná cena 1 300 Kč, Ušetříte 400 Kč (31%)

Skladem

Objednávka do 17:00 hodin, odeslána ještě ten den!

Upřesněte výběr produktu

Revoluční e-cigareta

Elektronická Cigareta SUBVOD TC je první Elektronická cigareta se zabudovaným systémem hlídání teploty Temperature Control, ale přesto je snadno ovladatelná jedním tlačítkem.

Velký tank, velký výkon

Elektronická cigareta SUBVOD TC disponuje velkým tankem o kapacitě 4ml a baterií o velikosti 2300mAh, která vám vydrží i při dlouhém vapingu.