KangerTech 1x SUBVOD Mega TC kit 4ml 2300mAh černá

Akce -12% DL MTL

57 bodů do věrnostního systému


KangerTech SUBVOD Mega TC. Tato elektronická cigareta je větší sourozenec původního modelu KangerTech SUBVOD.
Oproti původnímu modelu obsahuje vestavěnou baterii o kapacitě 2300mAh. Nabíjení probíhá pomocí micro USB portu a samozřejmostí je podpora funkce PASSTHROUGH umožňující používání této e-cigarety i v průběhu nabíjení.
Součástí balení KangerTech SUBVOD Mega TC je i vynikající clearomizér KangerTech Toptank Mini, který pojme až 4ml e-liquidu. Obsahuje také moderní horní plnění bez potřeby rozebírat celý clearomizér a nezbytnou úpravu přívodu vzduchu.
Největší novinku KangerTech SUBVOD Mega TC je podpora režimu nastavení teploty (Temperature Control). V balení navíc naleznete kromě kanthalové SSOCC 0,5ohm žhavící hlavy také SSOCC 0,15 Ni žhavící hlavu, takže můžete funkci TC využívat ihned po rozbalení. V případě potřeby také můžete dokoupit Mini RBA žhavící hlavu a používat vlastní spirálky.
Balení obsahuje:
1x Baterii Kangertech SUBVOD Mega TC
1x Kangertech TOPTANK Mini
1x SSOCC 0,5ohm
1x SSOCC Ni 0,15ohm
1x micro USB nabíjecí kabel
Parametry:
Závit: 510
Průměr: 22mm
Kapacita baterie: 2300mAh
Odpor: od 0,1ohm v režimu TC
Režimy: TC/VW


Objem: 4ml
Více >>

Výrobce: Kangertech

1 150 Kč s DPH Běžná cena 1 300 Kč, Ušetříte 12% (150 Kč)

Upřesněte výběr produktu

ks

Revoluční e-cigareta

Elektronická Cigareta SUBVOD TC je první Elektronická cigareta se zabudovaným systémem hlídání teploty Temperature Control, ale přesto je snadno ovladatelná jedním tlačítkem.

Velký tank, velký výkon

Elektronická cigareta SUBVOD TC disponuje velkým tankem o kapacitě 4ml a baterií o velikosti 2300mAh, která vám vydrží i při dlouhém vapingu.

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!