Kanger DRIPBOX kit 60W

(1)

-13% DL

50 bodů do věrnostního systému


Představujeme Vám unikátní RDA kapací zařízení svého druhu KangerTech DRIPBOX 60W.
Jedná se o první zařízení renomovaného výrobce KangerTech, které je určeno všem DIY nadšencům a příznivcům kapacích atomizérů! Tato sada se skládá z DRIPMODu a DRIP kotelny. KangerTech DRIPMOD svým designem navazuje na úspěšnou řadu KBOX a NEBOX. Z obou těchto řad si bere to nejlepší. Baterie typu 18650 se umisťuje po vzoru NEBOXu zespoda a chrání ji víčko ve tvaru kolečka. Stejně tak nádoba na 7ml e-liquidu je ukryta v těle.
Nádoba na e-liquid je nově vyrobena z měkkého plastu, který se na rozdíl od Pyrexových sklíček nerozbije ani při pádu. Nádobka na e-liquid obsahuje důmyslný systém, který při zmáčknutí žene e-liquid k nejpodstatnější novince KangerTech DRIPBOXu.
Kotelna umístěna na vrchní straně se jmenuje KangerTech SUBDRIP a jedná se o pravý kapací atomizér! Základna umožňuje namotat hned dvě žhavící cívky a při její konstrukci byl brán zřetel na začínající DIY vapery, tudíž je celý proces instalace spirálek i vaty velmi jednoduchý. Tělo SUBDRIPu obsahuje boční průhledy, které zajišťují přísun vzduchu. Samozřejmostí je nastavitelný přívod vzduchu o průměru 13mm.
KangerTech DRIPBOX spojuje to nejlepší z jednoduchosti klasických clearomizérů s veškerými výhodami RDA atomizérů. Za zmínku stojí především bezkonkurenční podání chutě a nespočet možností, jak si vyladit vaperský zážitek.
KangerTech DRIPBOX je schopný podat maximální výkon 60W a podporuje odpor žhavících spirálek již od 0,2ohm. Samozřejmostí jsou pokročilé ochrany zařízení před zkratem, přepětím a další. Pokud chcete vyzkoušet RDA kapací řešení a nevíte si rady s namotáváním spirálek, obsahuje KangerTech DRIPBOX již předmotané žhavící hlavy. Namotávání vlastních žhavících spirálek je určeno pro zkušené uživatele.
Balení obsahuje:
1x Kangertech Dripmod
1x Kangertech Subdrip RDA
1x Vyměnitelná kapací základna
1x Balení náhradních dílů (šroubováček, šroubky a vata)
1x USB kabel

Technické parametry:
Maximální výkon: 60W
Podporovaný odpor: od 0,2Ω
Závit: 510

Objem: 7ml
Baterie: 18650 s minimálně 30A
Materiál: Zinková slitina s vrstvou keramiky a plast
Nabíjení: externí nabíječka, nebo micro USB port
Více >>

Výrobce: Kangertech

1 000 Kč s DPH Běžná cena 1 150 Kč, Ušetříte 13% (150 Kč)

Upřesněte výběr produktu

Squonk mechanismus

Tento mod od Kangeru používá technologii squonk která přivádí liquid ke spirálkám pomocí lahvičky v dolní části modu.

Jedno tlačítko

Mod se ovládá pomocí jednoho tlačítka a nabíjí se pomocí MicroUSB port.

Velké otvory na spirálky

Do Dripboxu můžete díky velkým otvorům na spirálky osadit i spirálky typu Fused Clapton, Spaced Clapton atd...

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!