ISMOKA-Eleaf iStick PICO TC 75W FULL GRIP 0mAh černý Mini 1ks

(1)

67 bodů do věrnostního systému


Elektronický grip Eleaf iStick Pico - Speciální edice


- výkon 75W, teplotní režimy, malé rozměry, clearomizér Melo 3 Mini
Legendární Eleaf iStick Pico byl nedávno představen ve dvou nových barevných variantách Brushed Silver a Full Black. Pro opravdové fajnšmekry ale nyní přichází další edice s bronzovými doplňky v černé a bílé barvě. Ostatní parametry zůstávají stejné.Eleaf iStick Pico se pyšní rozměry 45 x 23 x 70.5 mm a výkonem až 75W. K pořádnému výkonu je zapotřebí také baterie s velkou kapacitou. Tu je možné vložit do připraveného slotu pro baterie 18650. Díky uzávěru ve vrchní části gripu se baterie velice snadno vyměňuje a integrovaný micro USB port zajistí bezproblémové dobíjení baterie bez nutnosti neustálého vytahování článku. Pico je navíc možné používat i při dobíjení.

Výkon 75W je vhodný pro většinu odpařovačů na trhu. Eleaf iStick Pico ovšem nabízí i oblíbené teplotní režimy pro niklové, titanové a nerezové spirálky a navíc i nejnovější režim TCR pro nastavení vlastního teplotního koeficientu odporu pro různé typy spirálek.

Mimo gripu nabitého funkcemi najdeme v této sadě i nový clearomizér Eleaf Melo 3 Mini s 2ml nádržkou pro e-liquid. Využívá stejná žhavící tělíska, na které jsme zvyklí z předchozích modelů. Mají označení EC a k dispozici jsou tyto varianty: 0,3ohm a 0,5ohm s klasickou kanthalovou spirálkou, 0,15ohm s niklovou spirálkou a 0,5ohm s titanovou spirálkou. V základně Melo 3 se nachází i skrytá regulace sání, která poslouží pro nastavení přívodu vzduchu do clearomizéru.

Díky možnosti aktualizace firmwaru máte jistotu, že bude iStick Pico vždy aktuální a vy budete moci využívat i nejnovější funkce.

Obsah balení:

1x grip iStick Pico (bez baterie)
1x clearomizér Eleaf Melo III Mini
1x žhavící tělísko Eleaf EC 0.3ohm
1x žhavící tělísko Eleaf EC 0.5ohm
4x těsnící kroužky
1x micro USB kabel
Více >>

Výrobce: Ismoka. Kód produktu: P00280

1 350 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

ks
Elektronický grip Eleaf iStick Pico - Speciální edice
 
 
- výkon 75W, teplotní režimy, malé rozměry, clearomizér Melo 3 Mini
 
 
 
Legendární Eleaf iStick Pico byl nedávno představen ve dvou nových barevných variantách Brushed Silver a Full Black. Pro opravdové fajnšmekry ale nyní přichází další edice s bronzovými doplňky v černé a bílé barvě. Ostatní parametry zůstávají stejné.

 
Eleaf iStick Pico se pyšní rozměry 45 x 23 x 70.5 mm a výkonem až 75W. K pořádnému výkonu je zapotřebí také baterie s velkou kapacitou. Tu je možné vložit do připraveného slotu pro baterie 18650. Díky uzávěru ve vrchní části gripu se baterie velice snadno vyměňuje a integrovaný micro USB port zajistí bezproblémové dobíjení baterie bez nutnosti neustálého vytahování článku. Pico je navíc možné používat i při dobíjení.

 
Výkon 75W je vhodný pro většinu odpařovačů na trhu. Eleaf iStick Pico ovšem nabízí i oblíbené teplotní režimy pro niklové, titanové a nerezové spirálky a navíc i nejnovější režim TCR pro nastavení vlastního teplotního koeficientu odporu pro různé typy spirálek.

 
Mimo gripu nabitého funkcemi najdeme v této sadě i nový clearomizér Eleaf Melo 3 Mini s 2ml nádržkou pro e-liquid. Využívá stejná žhavící tělíska, na které jsme zvyklí z předchozích modelů. Mají označení EC a k dispozici jsou tyto varianty: 0,3ohm a 0,5ohm s klasickou kanthalovou spirálkou, 0,15ohm s niklovou spirálkou a 0,5ohm s titanovou spirálkou. V základně Melo 3 se nachází i skrytá regulace sání, která poslouží pro nastavení přívodu vzduchu do clearomizéru.
 
Díky možnosti aktualizace firmwaru máte jistotu, že bude iStick Pico vždy aktuální a vy budete moci využívat i nejnovější funkce.
 
Obsah balení:
 
1x grip iStick Pico (bez baterie)
1x clearomizér Eleaf Melo III Mini
1x žhavící tělísko Eleaf EC 0.3ohm
1x žhavící tělísko Eleaf EC 0.5ohm
4x těsnící kroužky
1x micro USB kabel

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!