Clearomizér aSpire (VapeOnly) Vivi Nova Mini SET

(1)

MTL

10 bodů do věrnostního systému


Vision X.Jet Vivi Nova je dodnes nesmírně oblíbeným clearomizérem. Tato firma přestala bohužel tyto kousky již vyrábět proto jsme tento kousek nahradily od výrobce VepoOnly stejné kvality , přichází také s novou generací a i u ní můžeme říci, že je opět nejnovější a nejlepší. Jde o tzv. BDC clearomizér – tedy Bottom Dual Coil – vzhled je totožný s klasickým X.Jet.

O VapeOnly Vivi Nova můžeme říci, že jde aktuálně o top produkt od tohoto výrobce. Hlavní předností tohoto systému se spodním žhavením a dvěma spirálkami je obrovská produkce dýmu a zároveň fakt, že se nemusíte obávat „spálené“ chuti ani jakéhokoli tečení.

Pro nejlepší prožitek z kouření doporučujeme používat baterii, jež umožňuje nastavování Voltů či Wattů, ale musíme uznat, že kouří hezky i na klasických Joyetech eGo bateriích (neoriginály nedoporučujeme z toho důvodu, že jejich výstupní napětí bývá nižší).

VapeOnly Vivi Nova Clearomizér nabízíme buď v této variantě, nebo také ve variantě Mini/Slims. Jde o stejný rozdíl jako v případě klasické Vivi Nova a Mini Vivi Nova.

Revoluční jsou v případě VapeOnly Vivi Nova právě žhavící hlavy. Ty totiž neobsahují klasické knoty jako všechny běžné produkty na trhu a jejich podání chuti je mnohem lepší, stejně tak by měla být znatelně delší jejich životnost.

Obsah setu:
1x clearomizér VapeOnly Vivi Nova Mini
1x Náustek
1x spirálka (hlava) 1,8ohm dual coil uvnitř setu
1x náhradní hlava 2.1ohm

Parametry:
Kapacita: 2ml liquidu
Náhradní hlavy: k dispozici s odporem 1,6ohm , 1,8ohm a 2,1ohm – dvouspirálkové

Výrobce: aSpire

200 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!