Baterie Joyetech eGo ONE 2200mAh

34 bodů do věrnostního systému


Tolik žádaná samostatná baterie eGo One je k dostání ve třech verzích. Ta první má 1100mAh a neskutečnou délku pouhých 58mm o průměru 19mm. Druhá varianta 2200mAh má délku 85,5mm. A třetí verze je o chlup širší o průměru 22 mm a má neskutečných 2600mAh s délkou 80,5 mm.

Všechny disponují 510 závity, takže jsou kompatibilní se všemi clearomizéry a tanky se stejným závitem. Baterie také zvládají nízkoodporové spirálky, co chybělo klasickým baterkám. Pokud jste si tedy už stihli oblíbit spirálky o odporu 0,3Ω a více , ve spojení s baterií eGo One tak můžete mít rozměrově velmi příjemnou elektronickou cigaretu s obrovským výkonem.

Dobíjení Joyetech eGo One baterie je velice pohodlné díky postrannímu micro USB portu. Nechybí ani funkce passthrough, díky níž budete moci eGo One používat i během nabíjení.

O tom, kdy je třeba eGo One nabít, vás bude informovat baterie sama. Pokud bude podsvícené tlačítko po stisknutí stále svítit, znamená to, že je baterie nabita z více jak 60%. Čím více bude vybitá, tím rychleji pak bude blikat podsvícené tlačítko.

Očekávat také můžete všechny moderní funkce, kterými by měla každá elektronická cigareta v současnosti disponovat. Pěti stisknutími tlačítka baterii zamknete a odemknete. Při podržení tlačítka na déle než 15 vteřin přestane baterie žhavit. Najdete zde také ochranu proti zkratu a ochranu před nízkým napětím.

Výrobce: Joyetech

680 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!