Grip Kanger KBOX TC mod 75W

(1)

59 bodů do věrnostního systému


KangerTech KBOX Mini se velmi rychle stal oblíbeným MODem, a to nejen díky vysokému výkonu, ale i svým povedeným designem. A stejně jako se Kanger rozhodl i nadále rozšiřovat sérii Subtank, také KBOX se dočkal dalších verzí a variací.

Jednou z nich je právě KBOX TC 75W. 75W nabízí více než dostatečný výkon pro všechny současné tanky a clearomizéry. Máte tak naprostou volnost v tom, co na svůj nový MOD našroubujete. Pomůže tomu i podpora velmi nízkých odporů žhavících spirálek. Ta totiž začíná na 0,05Ω a vy tak můžete použít téměř jakoukoliv spirálku.

Správný a bezchybný chod KBOX TC 75W zajišťují baterie typu 18650. Ta se nachází za magnetickým krytem, díky čemuž je případná výměna baterií naprosto jednoduchá, rychlá a pohodlná. Díky micro USB portu navíc lze baterii kdykoliv nabít, nemusíte se tak spoléhat pouze na externí nabíječku. Micro USB port také slouží pro případný upgrade firmwaru na novou verzi.

KBOX TC 75W je skutečně chytrý MOD se všemi moderními funkcemi a vy tak nejste odkázáni jen na běžné kanthalové spirálky, ale využijete i ty pro teplotní režimy, mezi něž patří nikl, titan, nerezová ocel a nichrome. Novou funkcí KBOX MODu je právě podpora teplotního režimu, díky kterému kontrolujete maximální teplotu své spirálky a tím tak šetříte spotřebu baterií a e-liquidu. Ovšem tou nejlepší vlastností teplotního režimu je to, že si už nikdy nepřepálíte vatu uvnitř své žhavící hlavy.

KBOX TC 75W je vyroben ze zinkové slitiny, která na sobě nese dvojitou vrstvu tvořící nádherný finiš. KBOX TC 75W tak není jen skvěle vybaven, ale parádně také vypadá a dokonale padne do ruky. Boční straně vévodí kvalitní OLED displej s veškerými informacemi včetně nastaveného výkonu a teploty, zbývající baterie a naměřeného odporu.

Funkcemi nabitý KBOX výborně poslouží především zájemcům o teplotní kontrolu žhavících spirálek, vysoký výkon a nízké odpory. Kromě toho také vypadá nádherně a i přes svou bohatou výbavu nejsou rozměry celého zařízení nikterak obrovské a MOD se tak skvěle drží v ruce.

Obsah balení:
1x KangerTech KBOX TC 75W

Parametry:
Nastavitelný výkon: 7W-75W
Nastavitelná teplota: 100°C-315°C (200°F-600°F)
Režimy: Kanthal / Ni200 / Ti / SS / Nichrome
Podporovaný odpor: od 0,05Ω
Kapacita baterie: 1x 18650 (alespoň 25A)
Nabíjení: micro USB port (až 2A)
Závit: 510 a odpružený kontakt

Baterie nejsou součástí balení.

Výrobce: Kangertech

1 190 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!