Grip iJoy CAPO Squonker 100W

84 bodů do věrnostního systému


Kvalitní set výrobce iJoy. Jedná se o tzv. kapačku. Plastová lahvička, která je součástí spodního gripu je plničkou clearomizéru, který se tímto způsobem zásobuje.
Více >>

Výrobce: iJoy. Kód produktu: P00620

1 690 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

ks

Hitem dnešní doby jsou Squonk mody. Kvalitní výrobce iJoy sám přichází se svou verzí CAPO Squonker 100W. Tento mod je kvalitně zpracovaný a ohromí i velkou kapacitou lahvičky na e liquid. I tady iJoy nezapoměl na ochranné režimy, regulovatelnost a nastavitelnost samotného modu. Precizní grip, který dokonce jako bonus přináší svůj ohromný výkon.

iJoy CAPO SquonkeriJoy CAPO Squonker

Výkon a jednoduchost

Capo Squonker podporuje 3 typy baterií. Klasické 18650, avšak u těchto baterií dosáhnete výkonu max. 80W, nebo můžete využít novější typy jako je např. 21700 a 20700, kdy max. výkon gripu je 100W. Výhodami těchto novějších baterií jsou lepší vlastnosti, větší kapacita a efektivnější vybíjecí proud. I přes veškerá možná nastavení, je tento grip velmi jednoduchý. 5-ti stisky hlavního tlačítka mod zapnete a vypnete. Regulačními pak nastavíte samotný výkon. Samozřejmě i tady naleznete veškeré ochrany proti přebití, podbití, přežhavení, atd.

iJoy CAPO Squonker


Velká kapacita

Součástí setu je také clearomizér COMBO RDA. Jedinečností je enormní kapacita lahvičky až 9 ml. Nemusíte tak po pár potáhnutí e liquid znovu dolévat. Stačí zmáčknout měkkou část lahvičky uvnitř samotného gripu a tím tak e liquid doplníte do clearomizéru. Toto skvěle využijete především na cestách. Předností tanku je však jeho skvělé podání chuti. Hluboká základna je vyplněná dostatečným množstvím vaty, proto se nemusíte obávat použít větší množství e liquidu. Vata i samotná základna jej zachytí. Boční přívod vzduchu zajistí bohatou produkci páry.

iJoy CAPO SquonkeriJoy CAPO Squonker

Součástí balení:

1x CAPO Squonk Box Mod
1x COMBO RDA
1x adaptér pro baterii 18650
1x squonk lahvička
1x micro USB kabel
Příslušenství

Parametry elektronické cigarety:

Rozměry gripu: 78,2mm x 52,3mm x 30mm
Nastavitelný výkon: max. 100W
Podporované režimy: VW
Podporovaný odpor: 0,05Ω-3,0Ω
Baterie: 18650 / 20700 / 21700 –  není součástí balení
Nabíjení: micro USB port
Závit: 510 
Rozměry clearomizéru: 37,3mm x 25mm
Spirálky: Dvě
Squonk: Ano
Náustek: 810 (Goon), Ultem

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!