V tomto lahodném koktejlu objevíte hned tři druhy tropického ovoce. Patří mezi ně žlutý a krémový ananas, osvěžující a sladký kokos a oranžová svěží broskev.
Více

Výrobce: Fruit PunchKód produktu: P00840Doprava a platba

Jestliže milujete tropické ovoce a chcete si je vchutnávat kdykoliv ve své cigaretě. Mějte se na pozoru. V těchto příchutích najdete tři druhy tropického ovoce. Patří mezi ně žlutý a krémový ananas, osvěžující a sladký kokos a oranžová svěží broskev. Tato příchuť vás odnese až na daleké tropické pláže prosluněné nespoutanými slunečními paprsky, pomůže vám tak dobít energii.
 

 
Ponořte se do závoje exotiky a okuste novou sérii ovocných příchutí výrobce Fruit Punch. Tato aromata pochází z prosluněné Malajsie, kde se setkáte jen s těmi nejkvalitnějšími a nejsladšími ovocnými aromaty. Fruit Punch představuje dokonalé ovocné směsi vždy se třemi základními druhy ovoce, které se v každé příchuti brilantně doplňují. Všechny tyto příchutě jsou originální a žádná rozhodně nechutná stejně. Zkusíte všechny?
 
Všechny příchutě Fruit Punch jsou vyráběny podle nejpřísnějších hygienických podmínek pro uvedení na trh. Jsou vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších surovin pro ultimátní zážitek při vapování. Příchutě Fruit Punch jsou k dostání v 10ml plastových lahvičkách s praktickým kapátkem.
 
Doporučené dávkování: 10 - 15 %

Všechny naše produkty na prodejně ve Frýdku-Místku či na našem e-shopu.

Příchuť Ananas, Broskev, Kokos, Punč