99 Kč

Recyklační poplatek 1 Kč zahrnutý v ceně

Již se neprodává - Byl ukončen prodej tohoto produktu.

Mix červených bobulí, hroznového vína, rybízu a citrusových plodů. Více

Výrobce: Dinner LadyKód produktu: P02598Doprava a platba

Velmi známý výrobce Dinner Lady z Velké Británie představil na trh své jednorázové e-cigarety s náplní SALT o síle 20mg.

Kapacita baterie 350mAh a nádržkou o objemu 1,5ml garantuje až 400 potažení.

Je vhodná především pro ty, kteří si chtějí elektronickou cigaretu vyzkoušet bez velkých investic. Je ideální řešení pro kuřáky, kteří potřebují jednorázově překlenout pobyt v nekuřáckém prostředí – v kanceláři, autobusu, letadle, kině, restauraci apod.

Jedná se o jednorázový výrobek, reklamace se na toto zařízení nevztahuje!!!

Salt liquidy se od běžných liquidů odlišují tím, že mají nižší PH a obsahují stále více oblíbenou a žádanou nikotinovou sůl, díky které dochází k rychlejší a kvalitnější vstřebatelnosti = bez dráždivého pocitu v krku oproti klasickým liquidům.

V přírodě se tato sůl volně vyskytuje v tabákových listech.....díky tomu tyto liquidy obsahují přirozenou formu nikotinu, který je pro tělo lépe vstřebatelný a nezkresluje chuť liquidu.

Liquidy s nikotinovou solí jsou nejvíce vhodné pro zařízení s vyšším odporem (1ohm a více), POD systémy a styl potahování ústa-plíce, jako u klasického kouření (MTL).

Tyto liquidy jsou velmi vhodné pro kuřáky, kteří přecházejí z klasických cigaret na elektronické, kdy je nutné, aby nový e-kuřák dostal do těla dostatečné množství nikotinu, bez jakéhokoli dráždivého pocitu (škrábání, kašlání).

Výhody SALT liquidů:
Rychlejší proces odpařování
Lepší vstřebatelnost
Nižší intenzita vapování
Nižší spotřeba
Delší životnost žhavících hlav
Nižší spotřeba baterie

Způsob potahu MTL
Příchuť Citrusové plody, Černý Rybíz, Červené plody, Červený Rybíz, Hroznové Víno, Ovocný mix
Síla nikotínu 20mg