Clearomizér SMOK TFV8 Cloud Beast Tank 6ml Černá

(6)

DL

53 bodů do věrnostního systému Nejprodávanější


Revoluční tank od Smoktechu přichází se zcela unikátními žhavícími hlavami, extrémně jednoduchým horním plněním a možností namotávat své vlastní spirálky do RBA hlavy. SMOK TFV8 toho přináší opravdu hodně.

Kvalitní konstrukce z nerezové oceli a s tělem z Pyrexu dává už na první pohled najevo, že se jedná o velmi precizně zpracovaný tank. SMOK TFV8 lze kompletně rozebrat a tedy i snadno vyčistit. Vyjmout lze samozřejmě i náustek, který je speciálně navržen tak, aby se nezahříval. Sestaven je z vnitřní a vnější části a mezi nimi je tepelný štít.

SMOK TFV8 nabízí také velkou kapacitu pro váš e-liquid. Až 6ml vám zajistí dlouhodobé vapování bez nutnosti častého doplňování. A i když bude třeba tank doplnit, díky skvělému systému horního plnění se jedná o velice rychlý a pohodlný proces. Stačí odsunout vrchní část tanku a e-liquid nalít do oválné dírky na straně. SMOK TFV8 tak vůbec nemusíte odšroubovávat ze svého MODu.

Největší inovací si však prošly žhavící hlavy. V sadě naleznete hned tři. Jednu hlavu Q4 (0,15Ω) druhou T8 (0,15Ω). a také RBA halvu Velocity styl pro namotání až dvou vlastních spirálek.

Smoktech posouvá hranice současných nízkoodporových tanků a přichází s výborným tankem a hlavně se zcela novými a unikátními žhavícími hlavami, které skutečně nemají konkurenci.

Upozornění: Ne každý GRIP je schopen pracovat s tak nízkým odporem. Pro správné fungování proto zvolte správnou baterii / GRIP.

Obsah balení:
1x TFV8 Tank
1x žhavící hlava Q4 0,15Ω (50W-180W)
1x žhavící hlava T8 0,15Ω (50W-260W)
1x RBA hlava V8
1x náhradní skleněné tělo
1x šroubovák
1x vata
1x silikonové těsnění
Více >>

Výrobce: Smok. Kód produktu: P00024

1 070 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Přívod vzduchu

Pro obrovské žhavící hlavy a vysoký výkon potřebujete také hodně vzduchu na ochlazení vytvořené páry. Zvětšené přívody nabízejí volnější potah a ještě více páry.

Větší komín

Abyste si mohli z TFV8 pořádně potáhnout, bylo třeba zvětšit komín, kterým prochází vzduch a vytvořená pára.

Plnění

Jeden z nejoblíbenějších systémů horního plnění se nemění. Stále tak budete moci využít jednoduchého a praktického otočného systému.

Žhavící hlavy

Narostly také žhavící hlavy. Především jejich průměr. Čtyř a osmi spirálkové hlavy jsou tak schopny vytvořit daleko větší množství páry a podat perfektní chuť e-liquidu.

Recenze

Jedním slovem mrakostroj.. Náhradní pyrex v balení rozhodně poslouží dobře.. Nejlepší využití atík má s nějakým dost výkonným modem. Doporučuji více

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!