Clearomizér SMOK TFV8 Baby - černá

(1)

DL

31 bodů do věrnostního systému


Extrémně výkonné tanky nemusí být obrovské, některé to zvládnout i s menšími rozměry. Přesně jako TFV8 Baby. Až o třetinu menší než velká TFV8 nedělá při tvorbě mraků kompromisy a vy se tak můžete těšit nejen na obrovské množství páry, ale také na perfektní podání chuti.

Zmenšená verze největšího parního stroje na trhu se může pyšnit krásnými rozměry, včetně 22mm průměru, díky kterým tank našroubujete na většinu MODů. Kapacita je až 3ml a díky jednoduchému způsobu plnění nebudete mít problém e-liquid kdykoliv doplnit. Nově zpracované žhavící hlavy V8 Baby jsou k dostání v různých variantách, s několika odpory a s různým počtem spirálek. Pro zkušenější uživatele je zde také možnost dokoupit V8 Baby RBA pro namotávání vlastních spirálek.

Tanky od Smoktechu patří mezi ty nejlepší a dokazuje to i TFV8 Baby. Praktické užívání zde jde ruku v ruce s výbornými parametry, skvělou tvorbou páry a dokonalým podáním chuti. TFV8 aby je dokonalým tankem pro přímé potahování do plic.

Obsah balení:
1x TFV8 Baby
1x žhavící hlava V8 Baby-T8 0,15Ω (50W-110W)
1x žhavící hlava V8 Baby-Q2 0,4Ω (40W-80W)
1x náhradní skleněné tělo
Náhradní součástky


Rozměry: 53mm x 22mm
Kapacita: 3ml
Závit: 510
Horní plnění
Více >>

Výrobce: Smok. Kód produktu: P00299

630 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

ks

Přívod vzduchu

Hodně vzduchu vám zaručuje hutné a chutné mraky.
Smok tfv8 baby ecigarko_cz

Plnění

Jeden z nejoblíbenějších systémů horního plnění se nemění. Stále tak budete moci využít jednoduchého a praktického otočného systému.
Smok tfv8 baby ecigarko_cz

Žhavící hlavy

Nový typ žhavících hlav V8 Baby jsou k dostání ve verzi se dvěma, čtyřmi a osmi spirálkami. Dokoupit lze také speciální hlavu pro namotávání vlastních spirálek V8 Baby RBA.

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!