Clearomizér Smok TF-RTA G4 4,5ml SET

DL

37 bodů do věrnostního systému


Nástup několika posledních tanků rozpoutal pomyslné závody o nejlepší RTA. Své si nyní řekla také společnost Smoktech. Ta tak trochu přestavěla svůj bezkonkurenční TFV4 tank a přináší nám regulérní RTA, které je zase o krok dál.

Co je na TF-RTA nového a lepšího? Tak předně je to základna pro žhavící spirálky. Ta nejen, že je dostatečně velká, aby pobrala i velké clapton spirálky, ale jako první tu máme základnu pod názvem G4 která má zcela unikátní design. A prostor máte hned pro čtyři pořádné žhavící spirálky. V sadě už v sobě navíc má předmotané spirálky clapton s odporem cca 0,14Ω.

TF-RTA vychází z klasického TFV4 tanku, takže můžete očekávat pořádný přívod vzduchu a jednoduché horní plnění. Novinkou je pak ovládání přívodu e-liquidu. Během plnění tanku si tak můžete jednoduše uzavřít přívod náplně ke žhavícím spirálkám a zabránit tak jejich přesycení a případnému protečení.


Obsah balení a parametry G4

1x TF-RTA Tank
1x TF-RTA G4 základna
1x inbus / šroubovák
1x náhradní skleněné tělo
1x silikonový kroužek
Náhradní součástky

Rozměry: 65mm x 24,5mm
Kapacita: 4,5ml
Závit: 510
Materiál: Nerezová ocel a Pyrex
Přívod e-liquidu

Protékání e-liquidu může být u RTA velký problém. Zatímco v naprosté většině případů lze vyřešit správným uložením vaty, ovládání přívodu e-liquidu jistě přijde vhod při plnění, abyste zabránili přesycení spirálek.
Náustek

Speciálně navržený náustek má vnitřní skleněnou část a vnější nerezovou část. Mezi nimi tak vzniká tepelný štít, který zabraňuje případnému přehřívání.


Horní plnění

Horní plnění je praktický prvek u každého tanku, ale pouze série TFV4 dokázala tento systém natolik zdokonalit, že plnění už pro vás nebude otravné. TF-RTA využívá stejný systém a vy tak můžete e-liquid doplnit kdykoliv a kdekoliv.
Přívod vzduchu

TF-RTA by nebyl pořádný nízkoodporový tank bez velkého přívodu vzduchu. Čtyři dírky na základně přivádějí dostatek vzduchu ke spirálkám a dovolí vám tak vytvořit obrovské množství páry.

Výrobce: Smok. Kód produktu: P00004

740 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

ks

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!