Clearomizér OBS Crius 2 RTA 3,5ml SET

DL

43 bodů do věrnostního systému


Zatímco příznivci dvou spirálek si od OBS mohli užít Crius a Crius Plus, verze se základnou pro jednu žhavící spirálku se objevuje až nyní. OBS Crius 2 se veze na vlně popularity RTA pro jednu spirálku, jednoduché základny a prostorového přívodu vzduchu. K tomu však Crius 2 přidává několik vlastních vychytávek, které mohou ostatní jen závidět.

Se svým průměrem 25mm patří Crius 2 mezi širší atomizéry. Odpovídá tomu také základna. Ta je pouze pro jednu spirálku, ale nabízí dostatek místa i pro silnější clapton spirálky, takže si i zde užijete bohatých mraků páry. Ani v chuti Crius 2 nezaostává, a to díky prostorovému přívodu vzduchu. Ten ke spirálce přichází spodem a z boku, dokonale se promíchá s vytvořenou párou a vy si užijete vynikající a věrnou chuť svého e-liquidu.

Obsah balení a parametry
1x Crius 2 RTA
1x náhradní skleněné tělo
1x spirálka Ni80
Náhradní součástky
Rozměry: 53mm x 25mm
Objem: 3,5ml
Spirálky: Jedna
Závit: 510 a pozlacený kontakt
Náustek: 510, Pryskyřice
Materiál: 304 nerezová ocel, Pyrex
Více >>

Výrobce: OBS. Kód produktu: P00631

860 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Celé tělo nabídne celkem obsáhlý objem, který je 3,5ml. Do tanku tak dostanete dostatečné množství e-liquidu či báze, abyste zamezili častému únavnému doplňování.

Nepatří zrovna mezi menší atomizéry, hodí se proto zejména na mody s dostatkem prostoru pro jeho uchycení. Tak aby na závit sedl a nepřesahoval samotný grip. Na druhou stranu Vás odmění chuť kvalitního podání.

Celé tělo je vyrobeno tak aby bylo dost prostoru vložit jednu spirálu, tzv. single coil. Součástí této základny je uchycení z materiálu s názvem zirkonia. Ten je vysoce odolný teplu, antikorozivní a antioxidační. Proto atomizér považujeme za velmi kvalitní výrobek který Vás bude bavit.

U tohoto DIY atomizéru rovněž nesmí chybět jednoduché vrchní plnění s širokými otvory pro nastavení optimálního airflow. Airflow je přívod vzduchu který reguluje přísun páry do Vašich úst. Novinkou je široký resinový náustek, který dodává tanku svou jedinečnost, zároveň je  skvělým izolátorem tepla a dodává bohatou a nezkreslenou chuť vašemu e-liquidu či namíchané báze.

Materiál: nerezová ocel + pyrex + resin

Závit: 510

Obsah balení:

1x clearomizér OBS Crius 2 RTA
1x náhradní pyrexové tělo
1x Ni80 spirálka
1x sada náhradních dílů

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!