Clearomizér Joyetech Tron-T 4ml 1,0ohm

(1)

MTL

17 bodů do věrnostního systému


Samostatný clearomizér Joyetech TRON-T v několika barevných variantách.

TRON-T není pouze vylepšenou verzí Joyetech eGo ONE Mega, se všemi novinkami, jenž přináší, se v podstatě jedná o zcela nový clearomizér.

Už na první pohled je patrná nová konstrukce, které dominuje celokovové provedení clearomizéru. TRON-T sice chybí klasické okénko pro kontrolu e-liquidu na boku, ale vynahrazuje to okénkem horním. Díky tomu je TRON-T daleko odolnější při pádech.

Jistě si také všimnete chybějícího přívodu vzduchu. Ten je ovšem stále přítomen, jen je schovaný uvnitř základny, díky čemuž celý clearomizér získává příjemnější celistvější vzhled. Ten je navíc umocněn novým keramickým povrchem, nejen, že je příjemnější do úst, ale zároveň je i odolnější a na náustku se neusazuje tolik nečistot.

Kapacita celého clearomizéru činí vynikající 4ml – nebudete tak muset příliš často doplňovat e-liquid. TRON-T navíc podporuje niklové (0,2Ω) a titanové (0,4Ω) žhavící hlavy, a ty ve spojení s režimem nastavování teploty výrazně omezují spotřebu e-liquidu. Samozřejmostí jsou také klasické kanthalové žhavící hlavy s odporem 0,5Ω pro přímé potahování do plic a s odporem 1,0Ω pro klasické kouření.

Obsah balení:
1x Joyetech TRON-T clearomizér
1x Joyetech eGo ONE CL žhavící hlava 1,0Ω

Parametry TRON-T:
Rozměry: 22mm x 56,6mm
Kapacita: 4ml

Výrobce: Joyetech. Kód produktu: P00362

350 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

ks

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!
/*TO DO*/