Clearomizér Joyetech Cubis SET

MTL

34 bodů do věrnostního systému


Joyetech Cubis je tank s horním plněním. Není to však jen tak ledajaké horní plnění. Joyetech ve svém novém tanku přichází se zcela novým systémem, kdy základna tanku se nachází v horní části namísto spodní a po jejím vyšroubování spolu se žhavící hlavou vám zůstává samotné tělo, které nyní více než cokoliv jiného připomíná skleničku. Pro plnění tak už nepotřebujete jehly a úzká kapátka, ale e-liquid můžete z lahvičky jednoduše přímo nalít.

Nově je také zpracován přívod vzduchu. Inspiraci si bere z TRON tanku, kde je přívod schován v základně. Stejně je tomu i zde, ovšem vzhledem k tomu, že základna tanku se nachází nahoře, také ovládání přívodu vzduchu je nezvykle horní a skryto. To výrazně snižuje jakéhokoliv protečení e-liquidu.

Zcela netradičně na tom jsou i žhavící hlavy. Ty se šroubují do komínu horní základny a ke spodnímu kontaktu se tak pouze připojí, a to i v případě naplněného tanku. Navíc jsou k dostání hned tři žhavící hlavy. Dvě se spirálkou z nerezové oceli a jedna z clapton spirálkou. Nerezové spirálky (SS316) s odporem 0,5Ω a 1,0Ω lze využívat jak v klasické režimu výkonu, tak v teplotním režimu. Clapton spirálku s odporem 1,5Ω pak pouze na watty.

Joyetech Cubis není jako ostatní tanky, přináší řadu nových vylepšení a hned několik žhavících hlav, které využijete i díky poslední verzi firmwaru pro eVic-VTC, pro který je právě Cubis ideální.

Obsah balení:
1x Joyetech Cubis Tank
1x Joyetech Cubis kovový náustek
1x Joyetech Cubis delrin náustek
1x Joyetech Cubis BF SS316 0,5Ω
1x Joyetech Cubis BF SS316 1,5Ω
1x Joyetech Cubis BF Clapton 1,5Ω

Parametry:
Délka: 60mm
Průměr: 22mm
Kapacita: 3,5ml
Závit: 510
Odpor žhavících hlav: SS316 0,5Ω, SS316 1,0Ω a Clapton 1,5Ω
Materiál: Nerezová ocel a Pyrex
Více >>

Výrobce: Joyetech

690 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Popis

Joyetech Cubis je tank s horním plněním. Není to však jen tak ledajaké horní plnění. Joyetech ve svém novém tanku přichází se zcela novým systémem

3,5ml

3,5ml vanička na liquid, kterou lehce doplníte odšroubováním vrchní části atomizéru.

Prokreslená chuť

Díky vrchnímu sání má tento atomizér jemnou a hezky prokreslenou chuť.

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!