Clearomizér GeekVape Griffin 25 RTA TOP Airflow 6ml SET

DL

47 bodů do věrnostního systému


Jak udělat jedno z nejlepších RTA současnosti ještě lepším? Vypadá to, že společnost GeekVape našla odpověď a přichází s vylepšenou verzí RTA tanku Griffin.

Změny jsou patrné už na první pohled. Průměr celého tanku je nyní 25mm a díky tomu se zvedla také kapacita na perfektních 6ml. Přestože má Griffin horní plnění, neustále doplňování e-liquidu není zrovna naší oblíbenou aktivitou, takže taková obrovská kapacita přijde opravdu vhod. Na 17mm se zvětšila také velocity základna, což poskytuje ještě o něco více místa pro větší spirálky.

Novinkou je také možnost si namotat pouze jednu spirálku a místo pro druhou zablokovat speciální keramickou vložkou, která zamezí proudění vzduchu právě v místě druhé spirálky a vy si tak můžete Griffin 25 užít i jako single coil tank.

Skutečnou změnou, která má vliv na fungování celého tanku je však speciální adaptér v horní části tanku pro přívod vzduchu. Ten na rozdíl od běžných horních přívodů opravdu přivádí vzduch až ke spirálkám a ovlivňuje tak tvorbu páry a podání chuti.


Obsah balení a parametry

1x Griffin 25 RTA
1x širokohrdlý náustek
1x náhradní skleněné tělo
1x adaptér pro 510 náustek
1x náhradní součástky
1x inbus
1x keramická vložka

Délka tanku: 54,4mm
Délka náustku: 10mm
Šířka komínu: 9mm
Průměr: 25mm
Kapacita: 6ml
Větší základna

Kromě celkového průměr a kapacity tanku narostla trochu také velocity základna. Získáváte tak více prostoru pro větší a silnější žhavící spirálky.

Keramická vložka

Ne každý rád používá dvě žhavící spirálky, občas stačí jedna. Díky keramické vložce si můžete část velocity základny uzavřít a používat tak pouze jednu spirálku.
Horní přívod vzduchu

Skutečně fungující horní přívod vzduchu, který nasává vzduchu ke žhavící spirálce a tím pozitivně ovlivňuje tvorbu páry a podání chuti e-liquidu.

Výrobce: GeekVape

950 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!