29 bodů do věrnostního systému

Tolik žádaná samostatná baterie eGo One je k dostání ve třech verzích. Ta první má 1100mAh a neskutečnou délku pouhých 58mm. Druhá varianta 2200mAh má délku 85,5mm. A třetí verze je o chlup širší o průměru 22 mm a má neskutečných 2600mAh s délkou 80,5 mm.

Všechny disponují 510 závity, takže jsou kompatibilní se všemi clearomizéry a tanky se stejným závitem. Baterie také zvládají nízkoodporové spirálky, co chybělo klasickým baterkám. Pokud jste si tedy už stihli oblíbit spirálky o odporu 0,3Ω a více , ve spojení s baterií eGo One tak můžete mít rozměrově velmi příjemnou elektronickou cigaretu s obrovským výkonem.

Dobíjení Joyetech eGo One baterie je velice pohodlné díky postrannímu micro USB portu. Nechybí ani funkce passthrough, díky níž budete moci eGo One používat i během nabíjení.

O tom, kdy je třeba eGo One nabít, vás bude informovat baterie sama. Pokud bude podsvícené tlačítko po stisknutí stále svítit, znamená to, že je baterie nabita z více jak 60%. Čím více bude vybitá, tím rychleji pak bude blikat podsvícené tlačítko.

Očekávat také můžete všechny moderní funkce, kterými by měla každá elektronická cigareta v současnosti disponovat. Pěti stisknutími tlačítka baterii zamknete a odemknete. Při podržení tlačítka na déle než 15 vteřin přestane baterie žhavit. Najdete zde také ochranu proti zkratu a ochranu před nízkým napětím.
Výrobce: Joyetech

590 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Varianty 5

Barvy produktů Dostupnost Cena s DPH Množství
Baterie Joyetech eGo ONE 1100mAh Černá Dočasně vyprodáno 590 Kč
Baterie Joyetech eGo ONE 1100mAh Nerez Dočasně vyprodáno 590 Kč
Baterie Joyetech eGo ONE 1100mAh Modrá Dočasně vyprodáno 590 Kč
Baterie Joyetech eGo ONE 1100mAh Červená Dočasně vyprodáno 590 Kč
Baterie Joyetech eGo ONE 1100mAh Bílá Dočasně vyprodáno 590 Kč