Varianta neexistuje

Běžná cena 1 590 Kč. Ušetříte 25% (400 Kč) 1 190 Kč

Recyklační poplatek 1 Kč zahrnutý v ceně

Legendární Nautilus od aSpire je zpět v plné síle, avšak tentokrát ve spolupráci s německým výrobcem atomizerů SmokerStore. Více

Výrobce: aSpireKód produktu: P02205Doprava a platba

Barva produktu Dostupnost Cena Množství (ks)
aSpire Nautilus GT 75W SET Rose Gold Již se neprodává 1 190 Kč
aSpire Nautilus GT 75W SET Gun Metal Již se neprodává 1 190 Kč
aSpire Nautilus GT 75W SET Silver Již se neprodává 1 190 Kč

Aspire Nautilus GT má jednoduchý design se zaoblenými tvary. Pro rychlé a přehledné nastavení gripu Glint skvěle poslouží jasný 0,96palcový displej a regulační tlačítka. Vespod se nacházejí dvířka poskytující rychlý přístup k prostoru pro jednu baterii. Nautilus GT mod využívá jednu baterii typu 18650, která není součástí balení, a je schopen s vhodným tankem dosáhnout výkonu až 75W. Kromě údajů o nastaveném výkonu a naměřeném odporu zde uvidíte také zbývající kapacitu baterie. Nabíjení zajišťuje USB-C port, který podporuje až 2A nabíjecího proudu.

Clearomizer Nautilus GT si zamilují všichni fanoušci MTL vapování, a to díky spodní regulaci přívodu vzduchu se čtyřmi různě širokými otvory a kompatibilitou se žhavícími hlavami aSpire Nautilus. Nautilus GT tank je sice vyráběn pod kontrolou Aspire v Číně, ale navržen byl v Německu. Tomu odpovídá jeho robustní nerezová konstrukce společně se skleněným tělem. Clearomizer poskytuje objem až 3ml a je navíc vybaven snadným systémem plnění. Horní částí tanku stačí pootočit, a poté ji jednoduše vytáhnout. Dva velké plnící otvory vám umožní e-liquid kdykoliv pohodlně doplnit. 

V balení spolu s tankem naleznete také Aspire Nautilus 2S hlavu o odporu 0,7Ω s mesh spirálkou a Nautilus BVC o odporu 1,6Ω s klasickou spirálkou pro příjemné potahování pusa-plíce s krásně čistou chutí.


Parametry:

Grip
Rozměry:
 78x46x25mm
Typ baterie: 18650
Výkon: 1W až 75W 
Nabíjení: USB-C vstup 
Závit: 510

Clearomizer
Průměr:
 24mm
Kapacita: 3ml
Typ závitu: 510
Materiál: Nerez ocel a Pyrex (laboratorní sklo)
Regulace přívodu vzduchu: Spodní
Plnění: Uživatelsky přívětivé vrchní plnění (bez jakéhokoliv protékání)
Žhavicí hlavy: Nautilus

Obsah balení:
1x Glint 75W Mod
1x Nautilus GT Clearomizer
1x Nautilus BVC žhavicí hlava 0,7ohm
1x Nautilus BVC žhavicí hlava 1,6ohm
1x USB-C kabel
Těsnění

Způsob potahu DL, MTL
Monočlánek 1x 18650