DL

1 090 Kč

Prodej ukončen - Byl ukončen prodej tohoto produktu.
Aramax

Aramax Power je elektronická cigareta sice robustního tvaru, ale velmi výkonná. Svou kapacitu 5000mAh si opravdu pochválíte. Předností, která hlavně zaujme je vysoká dýmivost a obsah páry z vydechnutí. Tato e cigareta je řazená mezi DL, což znamená přímý potah do plic.


Více

Kód produktu: P01626Doprava a platba

Síla a kvalita, to je Aramax Power
Aramax Power je e cigareta určená pro uživatele DL, což znamená přímý potah do plic. Nikoliv MTL, což je potah pusa plíce nebo-li šlukování. Toto extrémní zařízení Vás uchvátí hlavně tím, jak je vykonné a robustní. Aramax Power je výborná elektronická cigareta, která splní požadavky i toho nejnáročnějšího vapera. Velký objem tanku a velká kapacita baterie dělají z této e cigarety naprosto jedinečný produkt, který by rozhodně neměl uniknout vaší pozornosti.
Díky svým rozměrům se Aramax perfektně drží v každé ruce, je velice kompaktní, přesto nadmíru výkonná. Nejzásadnějším prvkem u této e cigarety je však její baterie. Ta disponuje kapacitou až 5000mAh, díky čemuž se můžete těšit na celodenní vapování bez nutnosti nabíjení. Ale i v případě vybití baterie, postačí připojit USB kabel a dobít ji prostřednictvím vašeho PC nebo adaptéru do sítě. Baterie pracuje s režimem konstantního výstupního napětí a výkonem 55W.
Ve vrchní části naleznete skvělý clearomizér, který jen podtrhuje výsledný efekt z této e cigarety. V clearomizéru se nachází žhavící hlava s odporem 0,14ohm, které vám zajistí obrovskou produkci chutné páry. O přísun vzduchu nebo-li airflow ke žhavící hlavě se postarají vzduchové otvory ve vrchní části. Nemusíte se tedy bát nepříjemného protékání v případě spodního airflow.
Jak je to již u většiny e cigaret i tady se využívá systém horního plnění. Stačí vrchní část odšroubovat a e liquid dolít. Kapacita tanku je 2 ml s limiterem, ten se dá vytáhnout a vyčistit, bez něj je kapacita až 5ml.


Součástí balení:
 
1x e cigareta Aramax Power
2x žhavící tělísko 0,14ohm
1x 510 konektor + klíč
1x Micro USB kabel
1x souprava náhradních dílů
1x uživatelský manuál
Parametry elektronické cigarety:
 
Délka: 150 mm
Průměr 28 mm
Objem: 2ml (5ml bez limiteru)
Baterie: integrovaná 5000 mAh
Výstupní výkon: 55 W
Odpor: 0,14 ohm
Výstupní režim: Konstantní napětí
Závit: 510
Nabíjení: USB port