Trh s elektronickými cigaretami se neustále rozšiřuje o nové produkty a upgrade. Pro někoho je vapování záležitostí životního stylu a proto jeho elektronická cigareta musí vypadat perfektně. Ale existují i lidé, kteří nechtějí být viděni při vapování – ať už z osobních důvodů nebo jim to neumožňuje prostředí, ve kterém se nacházejí. Co se nyní šíří světem pro takovéto vapery? Na to se pojďme v dnešním článku podívat.

Joyetech eGo AIO ECO

Tyto decentní, malé a slušivé elektronické cigarety, označované jako AIO ECO, jsou velice populární. A to zejména díky jejich šikovné velikosti: vlezou se do kabelky, do kapsy či malého šuplíku. Zkrátka všude!

Detail JoyeTech eGo ECO AIO

Vaporizér ve tvaru inhalátoru

Jak bezpečně vapovat v práci? S touhle vychytávkou, protože vypadá naprosto jako inhalátor pro astmatiky. Inkognito vapování zaručeno na místech, kde je kouření zkrátka zakázáno.

Cigareta která vypadá jako inhalátor

Lady verze: rtěnka

Každá žena chce vypadat stylově. A vaperky nejsou výjimkou! Pokud však nechtějí být při vapování spatřeny, může jim posloužit tento šikovný vaporizér ve tvaru obyčejné rtěnky. Vleze se do kapsy a případně i do dlaně, takže se vždycky můžete vytratit na nějaké to vapování bez vyvolání sebemenšího podezření.

E cigareta jako rťenka

Co takhle potahovat ze samotného zapalovače?

Rovněž stylové a poměrně nenápadné řešení. Kdo by si totiž pomyslel, že si potáhnete přímo ze zapalovače? Nejspíš jen málokdo. Kapesní parádička pro všechny drsné vapery, kteří občas musí vapovat "na tajňáka."

Frajerské řešení: náramek

Tak tahle bomba je novým výdobytkem průmyslu elektronických cigaret. Výrobci si totiž dali skutečně záležet: zařízení se dokáže obtočit kolem zápěstí a pak znovu rozložit do formy, ve které je možné z něj inhalovat. Nepotřebujete kapsy ani tašky, protože tohohle miláčka si můžete nosit přímo na ruce a vapovat při každé vhodné chvilce.

Detail na Cívku, drát, elektronická cigareta