Jak se projevuje zájem u světových celebrit o elektronické cigarety?

Pojďme se společně podívat na jména, kterým jde nejen o zdraví, ale také o prostředí lidí v jejich blízkosti. Jaké sety používají ve světě? Podívejte se i vy.

Leonardo DiCaprioKonečně Oscarový Leo už snad odložil tzv. „cigalike“, tedy e-cigarety připomínající klasické cigarety, a přesedlal na něco lepšího a výkonnějšího. 

Koncem ledna se tento 41letý herec zúčastnil předávání cen Sdružení filmových a televizních herců (SAG), kde byl přistižen všudypřítomnými objektivy fotografů, jak si užívá svou e-cigaretu. A vypadá to, že na MODu iTaste MVP 2.0 od Innokinu si vychutnává jen to nejlepší.

Tom HardyTaké DiCapriův herecký kolega Tom Hardy si bez ostychu dopřává elektronické cigarety, a to i během interview. Po letech závislosti na cigaretách a neúspěšných snahách s tímto zlozvykem přestat se zdá, že právě elektronická cigareta je pro Toma Hardyho tím pravým a pomohla mu se cigaret nadobro zbavit.

Michelle RodriguezZnámá drsňačka z akční série Rychle a Zběsile má ráda rychlá auta, ale evidentně také elektronické cigarety. Takhle se procházela jedno úterní odpoledne po Manhattanu v New Yorku. V jedné ruce nákupní tašku a v té druhé Ego One od Joyetechu.

Dave GrohlNejen herci, ale také muzikanti musejí myslet na svoje zdraví. Oblíbený frontman kapely Foo Fighters byl přistižen v jednom kanadském krámku, jak si pořizuje nové elektronické cigarety. V popředí jistě poznáváte krabičku od Joyetech Grip.

Johnny DeppDalším vášnivým vaperem, kterého jsme mohli dříve vídat spíše s obyčejnými „cigalike“ e-cigaretami je sám protřelý kapitán Jack Sparrow, respektive jeho představitel Johnny Depp. I on už však pochopil, že to chce něco pořádného a tak přesedlal na Subtank od Kangeru.

Diskuse