Nyní se v našich článcích můžete nově setkat i s představením a přiblížením jak jednotlivých výrobců, tak i samotných výrobků nejrůznějších kategorií. A s čím jiným začít, než s neobyčejnými e-liquidy značky Crafted, které přináší vaperům potěšení po celém světě. A že je opravdu o co stát!

Dánská kvalita se nezapře

Tyto prémiové e-liquidy pocházejí právě z této překrásné země, kde byla také společnost Crafted založena v roce 2014. A jejich cíle jsou od počátku nemalé: chtějí své zákazníky nejen potěšit dobrými e-liquidy, ale také je oslnit jejich kvalitou a unikátními příchutěmi. Není žádným tajemstvím, že na každou individuální příchuť vybírají až 20 různých ingrediencí. A aby toho nebylo málo, jednu takovou várku e-liquidů s novou příchutí jim trvá vyrobit od pěti až do jedenácti měsíců – pak příchuť prochází měsíčním testováním prostřednictvím vapování. Dávají si zkrátka záležet.

Kdo vlastně stojí za tvorbou příchutí?

Hlavním mixologem a zakladatelem značky Crafted je Mads Randrup, který začínal jako entusiastický vaper a rád si mixoval vlastní e-liquidy. Dlouho hledal e-liquidy té nejlepší kvality a čekal, že ho některý z nich oslní. Tak se ale nestalo, a proto se po dlouhém čase stráveném nad mícháním vlastních příchutí rozhodl založit Crafted Liquid. A své znalosti, nabyté během dlouhých let, perfektně zúročil.

Produkty Crafted

Této společnosti nezáleží pouze na tom, aby byl obsah lahvičky jejich e-liquidu dokonalý. Lpí také na luxusním vzhledu a je to opravdu znát. Jestli se chcete přesvědčit na vlastní oči, můžete se podívat na e-liquidy Crafted, které nabízíme v našem sortimentu.