Filtr

Fruit Punch příchutě.
Jestliže milujete tropické ovoce a chcete si je vchutnávat kdykoliv ve své cigaretě. Mějte se na pozoru. V těchto příchutích najdete tři druhy tropického ovoce. Patří mezi ně žlutý a krémový ananas, osvěžující a sladký kokos a oranžová svěží broskev. Tato příchuť vás odnese až na daleké tropické pláže prosluněné nespoutanými slunečními paprsky, pomůže vám tak dobít energii.
 
 
Ponořte se do závoje exotiky a okuste novou sérii ovocných příchutí výrobce Fruit Punch. Tato aromata pochází z prosluněné Malajsie, kde se setkáte jen s těmi nejkvalitnějšími a nejsladšími ovocnými aromaty. Fruit Punch představuje dokonalé ovocné směsi vždy se třemi základními druhy ovoce, které se v každé příchuti brilantně doplňují. Všechny tyto příchutě jsou originální a žádná rozhodně nechutná stejně. Zkusíte všechny?
 
Všechny příchutě Fruit Punch jsou vyráběny podle nejpřísnějších hygienických podmínek pro uvedení na trh. Jsou vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších surovin pro ultimátní zážitek při vapování. Příchutě Fruit Punch jsou k dostání v 10ml plastových lahvičkách s praktickým kapátkem.
 
Doporučené dávkování: 10 - 15 %